Naga Markets

Bitcoin TejWielkimi krokami zbliża się organizowany w Poznaniu zjazd branży kryptowalut. Już 28 września na sali a następnie przy hotelowym barze każdy będzie mógł powiększyć swoją bazę kontaktów i świetnie się bawić. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy już aktywnie działasz, będzie to idealna okazja do poznania ludzi i zarobienia pieniędzy. Prezentujemy, krótki wywiad z organizatorami oraz informacje o konkursie, w którym do wygrania jest 50 000 satoshi.


Na początek jaki konkurs przygotowaliście z okazji drugiego zjazdu?

Konkurs jest bardzo prosty, chodzi o wytypowanie ceny bitcoina a do wygrania jest 50 000 satoshi.Krok 1: Polub profil Bitcoin Tej i Coxi.io 

Krok 2: Następnie wpisz pod postem konkursowym w komentarzu ile będzie kosztować Bitcoin w dniu 29.08.2019 o godzinie 10:00 zgodnie z kursem giełdy Coxi.io

Na wykonanie wszystkich kroków jest czas do 23:59, 28.08.2019.

Link do posta konkursowego:

🤩KONKURS‼😲WYGRAJ 50.000 SATOSHI‼➡Oficjalnie rozpoczynamy przyjmowanie rezerwacji na BitcoinTej #14 – Business &…

Publiée par Bitcoin Tej sur Vendredi 23 août 2019

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas live Krypto Raport “Co tam w sieci?” jak co tydzień w czwartek (29.08.2019) o godzinie 21:00.

Na czym to ma polegać?

Spotykamy się w formie stacjonarnej, aby poznać osoby aktywnie działające w branży krypto. Istnieje bezpośrednia relacja pomiędzy ilością wartościowych znajomości, a Twoimi zarobkami. W związku z powyższym spotykanie nowych osób i informowanie ich o tym czym się zajmujemy (co możemy zaoferować) oraz czego potrzebujemy zawsze skutkuje w przyszłości nowymi pieniędzmi w kieszeni. Zdobywanie nowych relacji z innymi ludźmi jest po prostu bezcenne. To oni są źródłem kapitału, okazji, wiedzy oraz po prostu nowych przyjaciół.

Jestem początkujący, czy to miejsce jest dla mnie?

Osoby początkujące mają do zaoferowania przede wszystkim swój czas, czyli mogą podłączyć się pod bardziej zaawansowaną osobę i zaoferować pomoc. Doświadczone osoby, bądź firmy chętnie przygarną osoby, które są ambitne, słowne i zaangażowane. 

Nie musisz posiadać wiedzy na temat kryptowalut czy prowadzenia własnej firmy, aby uczestniczyć w tym spotkaniu. Po to organizujemy spotkania stacjonarne, aby można było postawić swój pierwszy krok w biznesie.

Nagranie z pierwszej edycji, na której byliśmy:

Dlaczego spotkania są biletowane?

Reguła spotkań networkingowych na całym świecie jest taka sama.

Po 1: Jeżeli spotkanie jest za darmo, pojawia się wiele przypadkowych osób. Jeżeli poświęcasz już kawałek swojego dnia na takie wydarzenie, na pewno chciałbyś, aby na miejscu były osoby, które przynajmniej przez barierę wejścia wyraziły mocniej swoje zainteresowanie tematem. Dyskoteka z darmowym wejściem zawsze różni się od tej z wejściówką za 100 zł.

Po 2: Do opłacenia mamy noclegi, wyżywienie, salę, fotografa, transport, logistykę i księgowość wydarzenia. Wszyscy pracujemy nad tym, aby spotkania były na bardzo wysokim poziomie.

Co zrobić po spotkaniu?

  • Upewnij się, że zanotowałeś datę kolejnego spotkania.
  • Obserwuj nasz fanpage pod adresem: https://www.facebook.com/BitcoinTej/
  • Utrzymuj kontakt z osobami, które poznałeś na sali. Z większością uczestników zobaczycie się na następnym wydarzeniu lub na innych wydarzeniach pod naszym patronatem. Np. w innych miastach.
  • Zaproś swoich znajomych na kolejne wydarzenie i dbaj wspólnie o to, aby na spotkaniach frekwencja zawsze była wysoka.

Jest to w interesie każdej osoby, która pojawia się na tych spotkaniach. Pełne informacje o spotkaniach regionalnych i linki do pozostałych wydarzeń znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/BitcoinTej/

Co nowego w porównaniu do pierwszej edycji?

Nowością będą prezentacje Business Pitch. Prowadzisz biznes? Chcesz go wyskalować i dotrzeć do nowych osób? W ciągu 10 minut przedstaw pozostałym uczestnikom swój pomysł i ofertę dla partnerów. Pokaż jaki problem rozwiązuje Twoja firma i jakie korzyści może przynieść nawiązanie współpracy.

Chcesz wystąpić? Napisz do BitcoinTej!

Jeszcze parę słów na koniec?

Jeżeli do tej pory nie znasz nikogo, kto prowadzi biznes w krypto – na tym spotkaniu poznasz wielu nowych, przedsiębiorczych kryptowalutowych przyjaciół. 

Na miejscu odbędą się tylko 4 prelekcje aby mieć siły na wieczór 😉 Ponadto, w trakcie wydarzenia odbędzie się losowanie różnych książek i magazynów o kryptowalutach. Miejsca są ograniczone tak więc radzimy nie czekać z rezerwacjami 🙂

Kup bilet już dziś!Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

Redaktor naczelny Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz Analityk Roku 2017, 2018 oraz 2021. To także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów oraz współtwórca kanału Krypto Raport, który za swoje analizy został wyróżniony statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019 oraz Srebrnym Laurem Invest Cuffs w kat. Analityk Roku 2022.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj