Naga Markets

Kurs BTC/PLN nadal kontynuuje cykl korekcyjny fali 4. Do łask powraca po raz wtóry scenariusz trójkąta fali 4, tym razem do jego zakończenia brakuje tylko podfali E, po niej powinno nastąpić wybicie dołem i dokończenie pełnego, pięciofalowego impulsu spadkowego w fali większego cyklu, czyli (C) Komentuje Sebastian Seliga, analityk platformy kryptowalutowej Zonda.

  • Notowania Bitcoina względem złotego testują poziom 127 tys. zł. Wyprzedaż trwa
  • Kurs BTC/USD traci wsparcie 29,5 tys. USD. Wśród inwestorów maleje apetyt na ryzyko
  • Kryptowaluty przeceniają się, podążając za Wall Street. Do jakich zakresów dojdzie rynek?
  • Analityk giełdy kryptowalutowej Zonda, Sebastian Seliga, zaprasza na analizę techniczną rynku cyfrowych aktywówKaruzela na notowaniach BTC/USD trwa w najlepsze, a dziś na prowadzenie wychodzą niedźwiedzie. Cena Bitcoina cofa się poniżej ważnego poziomu wsparcia przy 29,5 tys. USD, a najnowszy odczyt inflacji w USA wyraźnie umacnia dolara, doprowadzając do wyprzedaży ryzykownych aktywów.

Bitcoin to niezależny system płatności pozbawiony centralizacji władzy, powstał po kryzysie w Stanach Zjednoczonych w 2008 roku. Wtedy właśnie Satoshi Nakamoto połączył wszystkie próby stworzenia jednolitego systemu w jedną całość

Nie ma Cię na Zonda? Załóż darmowe konto i zacznij inwestować jeszcze dzisiaj! Link do rejestracji: https://zondaglobal.com/pl/Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

AVA Trade

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułUSD/JPY czeka zwyżka, a potem korekta pod koniec 2022, prognozuje HSBC
Następny artykułRopa na wagę złota. Stopy procentowe w natarciu | Rentgen Rynków #33
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here