Naga MarketsSebastian Nadolny z TeleTrade Polska

Platformy oferujące trading w oparciu o pozycje innych inwestorów, cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością. Podobne rozwiązanie oferuje między innymi broker TeleTrade w ramach platformy Sync Trading. Oprócz tradycyjnych rynków oferuje również dostęp do 17 kryptowalut, wśród których znajduje się Bitcoin, Ethereum, Litecoin i wszystkie czołowe altcoiny. Więcej na temat oferty synchronicznej opowiada Sebastian Nadolny, reprezentujący firmę inwestycyjną TeleTrade.


Bitcoin, Litecoin i Ethereum w oparciu o Sync Trading. Zarabiaj na pozycjach innych inwestorów

Inwestor ustala określoną proporcję kopiowanych transakcji podczas podłączenia swojego konta z kontem tradera. Wielkość transakcji na rachunku inwestora obliczana jest na podstawie proporcji kopiowanych transakcji oraz relacji między wielkością kapitału inwestora i tradera.

Sync Trading TeleTrade Invest jest to rozwiązanie, które umożliwia inwestorom kopiowanie transakcji doświadczonych traderów. Inwestorzy mogą podłączyć swoje konta do traderów. Transakcje z kont traderów będą proporcjonalnie kopiowane na konta Inwestorów bez konieczności samodzielnego podejmowania decyzji. Traderzy wynagradzani są w formie prowizji tylko za zamknięcie zyskownych transakcji” – komentuje Nadolny z TeleTrade.

Powiedzmy, że inwestor zainteresował się strategią danego tradera, którego prowizja wynosi 10%. Inwestor podłączył swoje konto z saldem w wysokości 10 000 USD z odpowiednim kontem tradera,a następnie ustawił współczynnik kopiowania na 100%. Trader otwiera pozycję KUP wielkości 0,5 lota na EURUSD po cenie 1,12, z kwotą 5000 USD na swoim rachunku transakcyjnym.

SPRAWDŹ OFERTĘ SYNC TRADING TELETRADE JUŻ TERAZ

Trader zamyka pozycję KUP z 0,5 lota na EURUSD po cenie 1,1300 i blokuje zysk w wysokości 100 USD. W tym przypadku zysk Inwestora wynosi 1000 USD. Prowizja w wysokości 100 USD (10% od zysku Inwestora) trafia na dodatkowe konto Tradera. Wynagrodzenie Tradera wypłacane jest po rozliczeniu wszystkich pozycji pomiędzy Inwestorem a Traderem.

Zobacz również: Bartłomiej Chomka z TeleTrade Polska – unikalne komentarze rynkowe w PolsceConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here