Naga MarketsBitcoin SV to ScamW swoim wywiadzie dla CNN Vitalik Buterin utrzymał swoje twarde stanowisko wobec Bitcoina SV, nazwał on kryptowalutę Craiga Wrighta „complete scam”.


Zobacz także: Bitcoin bez PCC do końca roku. Podatek od kryptowalut przesunięty w czasie

Bitcoin SV to oszustwo

Jak twierdzi twórca Ethereum: “Bitcoin SV jest “kompletnym oszustwem”. Oprócz wywiadu dla CNN. Vitalik razem z Youtuberem Hardcore Crypto nagrał video, w którym krytykuje Bitcoina SV. Także Hardcore Crypto wypowiada się krytycznie na temat kryptowaluty. Powiedział: „Oczywiście BSV jest kompletnym oszustwem, ale jego usunięcie z Binance było interesujące. Istnieją więc argumenty potwierdzające tą tezę, ale z drugiej strony pojawia się argument, że jest to centralna wymiana, która ma w sobie dużą moc.”

Vitalik Buterin krytykuje Bitcoin SV także na Twitterze

Twórca ETH wątpi w sensowność zastosowania 128 MB bloku w Bitcoin SV.

Jednak nie wszyscy podzielają zdanie Vitalika. Zwolennicy Bitcoin SV bronią projektu. Twierdzą, że twórca ETH obawia się BSV, komentując: “BSV stanowi zagrożenie dla ETH i on o tym wie. ETH będzie używany jedynie przez garstkę osób do nostalgicznych celów”

Sytuacja Bitcoin SV na wykresie

W ostatnim czasie możemy obserwować wyraźne wzrosty na Bitcoin SV. Pytanie jednak co dalej? Kryptowaluta ma swoich zwolenników, ale i wielu przeciwników. Patrząc jedynie na sytuację techniczną, mamy do czynienia z tendencją wzrostową. Dopiero zejście poniżej minimów z 31 maja byłoby sygnałem na spadki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here