Naga MarketsBitcoin SV przegranym tygodnia, traci ponad 13%. Kurs BTC konsoliduje na wsparciuW tym tygodniu najmniej opłacalną inwestycją kryptowalutową okazał się Bitcoin SV (BSV). W przeciągu 7 dni stopa zwrotu z zakupu cyfrowego aktywa wynosi -13%. Co prawda caly rynek krytpowalutowy osuwa się na początku grudnia, jednak Ethereum zmniejsza swoją wartość o niespełna 5%, a Bitcoin o około 3%. W trakcie piątkowej sesji kurs BTC kontynuuje konsolidację nad lokalnym wsparciem, a aktywność inwestorów pozostaje przygaszona.


Bitcoin balansuje na wsparciu i linii trendu. Mikołajkowy weekend bez rozstrzygnięć dla BTC?

W piątek, 6 grudnia 2019 roku, Bitcoin traci w godzinach popołudniowych 0,4% pokazując senną naturę rynku przed weekendem. Notowania pomimo ataków podaży cały czas opierają się o wsparcie wyznaczane na minimach z października, w okolicach 7300-7400 dolarów i balansują jednocześnie na spadkowej linii trendu rysowanej od czerwcowych szczytów.

Bitcoin traci w piątek oraz w bieżącym tygodniu
Bitcoin traci w piątek oraz w bieżącym tygodniu

Aktywność inwestorów pozostaje mocno przygaszona co widać po jednych z najniższych wolumenów od trzech tygodni, a rynkowy marazm udziela się również altcoinom. Więcej na temat obecnej sytuacji na rynku kryptowalut w programie Crypto Flash prowadzonym na antenie Comparic24.tv:

„Francja wprowadzi cyfrowe euro według zapowiedzi szefa banku centralnego. Plany Francuzów wydają się wyprzedzać założenia Chińczyków. Jednocześnie Francuzi zapowiadają dalsze blokowanie Libry, która może zagrozić suwerenności walutowej Europy. Jeden z bardziej znanych analityków, który trafnie do tej pory przewiduje ceny BTC przedstawia nowe modelowanie ceny. Bitcoin ma osiągnąć nowe ATH w 2021 roku” – podsumowuje najważniejsze wydarzenia rynkowe Tomasz Rozmus z Tokeneo.

Bitcoin SV przegranym tygodnia, czy kurs BSV czekają dalsze spadki?

W kończącym się powoli tygodniu Bitcoin SV traci najsilniej z grona 20 czołowych kryptowalut osuwając się o ponad 13%. Wykres dzienny rysuje siódmą świecę spadkową z rzędu, co jest efektem nieudanego wybicia ważnego oporu na wysokości 110 dolarów na początku miesiąca. W efekcie BSV spada poniżej okrągłego pułąpu 100 dolarów i poniżej maksimów z pierwszej połowy października, które stanowiły dodatkowe wsparcie.

Kryptowaluta rysuje obecnie serię świec podażowych z górnym długim knotem fałszywie wybijających nowy opór, co zwiększa szansę ponownego zejścia w okolice 80 dolarów, czyli do strefy minimów sprzed dwóch miesięcy:

Bitcoin SV skazany na kontynuację spadków w kierunku 80 dolarów?
Bitcoin SV skazany na kontynuację spadków w kierunku 80 dolarów?


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here