Naga MarketsLogo Bitcoin Cash SVBSVBoom donosi, że Bitcoin SV (BSV) obsługuje teraz więcej transakcji niż Bitcoin (BTC) i Bitcoin Cash (BCH). Z najnowszych informacji wynika, że jest to aż 572 tys. transakcji dziennie. Mowa tu jednak o ilości transakcji a nie ich wolumenie, gdyż ten w dalszym ciągu zdecydowanie większy jest w sieci BTC.


Zwiększona aktywność sieci BSV jest rzekomo bezpośrednim efektem aktualizacji protokołu Bitcoin SV o nazwie “Quasar”, której celem było osiągnięcie lepszej skalowalności.

Mimo, że sieć BSV przetwarza dziennie więcej transakcji niż BTC czy BCH, to jednak są to niewielkie transakcje, które nie mówią nic o rzeczywistej wartości sieci. Choć z jednej strony Bitcoin SV ma coraz większą społeczność i rosnące wsparcie od górników, to jednak wiele wiodących giełd usunęło notowania tego coina ze swojej oferty.

Serwis cryptovest zwraca uwagę, że skalowanie Bitcoin SV ma na celu nie tylko zmianę wartości ekonomicznej sieci. Technologia blockchain umożliwia bowiem również przenoszenie informacji i transakcji związanych z obliczeniami i rozproszonymi aplikacjami. Bitcoin SV zdaje się dążyć do tego, aby być czymś więcej niż cyfrową gotówką typu peer-to-peer. Projekt chce zaoferować dodatkowe rozwiązania.

PRZEfajneCENY! Płatne wersje biletów na Invest Cuffs 2020 teraz 20% taniej! Tylko z kodem BLACKWEEK
 tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs złotego mocno w górę! Zaktualizowane kursy walut NBP pokazują spadek euro, dolara, franka i funta o kilka groszy
Następny artykułDecyzja OPEC+ będzie kluczowa dla walut powiązanych z ropą – analizuje MUFG Bank
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here