Naga Markets

Bitcoin BTC: Strefa zakupowa na poziomie 11 tys. dol. "Shorty niewskazane" - mówi Tony VaysTone Vays, doświadczony strateg i inwestor na rynku krytowalut, jest byczo nastawiony do Bitcoina (BTC). Uważa on kupowanie w strefie przy 11000 na BTC/USD za bardzo dobry pomysł. Z kolei pozycje krótkie na najstarszej kryptowalucie to teraz niebezpieczne posunięcie.

  • Tone Vays chce kupować BTC po spadku, ale jest również zainteresowany wybiciem
  • Dobra strefa zakupowa wypada w okolicach 11000 dolarów za 1 BTC

Bitcoin (BTC) będzie dalej rósł, według Vaysa

Bitcoin (BTC) jest teraz byczy w trzech kluczowych obszarach, a „idealne” wejście w longa wypada teraz nie niżej niż przy 11000 dolarów za 1 BTC, twierdzi Tone Vays.Zobacz też: Wyznaczanie wsparcia oporu powinno być łatwe. Te kroki Ci w tym pomogą

W najnowszej odsłonie swojego programu Trading Bitcoin na YouTube, Vays przedstawił optymistyczne podejście do ceny Bitcoina, którą, jak twierdzi, nie obarczają prawie żadne niedźwiedzie cechy.

Analizując wykresy tygodniowe i dzienne, Vays zauważył, że nie ma powodu, aby spodziewać się znacznego cofnięcia poza „korektę od jednej do czterech świec”. Właśnie wtedy Vays chce kupować BTC.

– Zatem jeśli mam kupić spadek, to gdzie byłoby na to idealne miejsce? Cóż, idealny spadek to… około 11000 dolarów – mówił Vays.

Znany trader skłania się również do ewentualnego kupna po wybiciu.

Sytuacja techniczna na BTC/USD

Notowania Bitcoina w relacji do dolara kilkukrotnie testowały strefę wsparcia ponad poziomem 10000 dolarów w następstwie osunięcia od obszaru oporu znajdującego się 2 tysiące dolarów wyżej.

XTB
Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych. Sprawdź warunki brokera.

W rezultacie kurs BTC/USD odbił do obszaru przy 11000, który bykom udało się pokonać w minioną sobotę. Obecnie strefa ta działa jako wsparcie, stąd też w jej okolicach można rozglądać się za okazjami do kupna, zgodnie z podejściem proponowanym przez Vaysa.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here