Naga MarketsBitcoin stał się zbyt drogi zbyt szybko. BTC wpadł w bańkę spekulacyjną wg dyrektora GuggenheimDyrektor ds. technologii informacyjnych firmy inwestycyjnej Guggenheim ostrzega, że bitcoin (BTC) znajduje się w bańce spekulacyjnej i że na horyzoncie może pojawić się silniejsze cofnięcie. W zeszłotygodniowym wywiadzie dla CNN, Scott Minerd twierdził, że flagowa kryptowaluta rozwija się zbyt szybko i że korekta do poprzedniego maksimum rynku byka w okolicach 20 tys. dol. nie może być wykluczona.

  • Bitcoin jeszcze na początku grudnia kosztował mniej niż 20 tys. dol.
  • Kurs BTC cztery miesiące późnej jest ponad trzykrotnie wyższy i testuje w środę pułapy powyżej 64 tys. dol.
  • Według Minerda ruch ten nastąpił zbyt szybko, a kryptowalutą wyprzedziła swój własny ogon

Bitcoin wpadł w bańkę spekulacyjną tam samo jak Gamestop, uważa Minerd

– Po raz pierwszy zacząłem patrzeć na zakup bitcoina przy 10 tys. dol. Dziś nie wiem już, gdzie jesteśmy. Stał się tak drogi w tak krótkim czasie i najwyraźniej wpadł w bańkę spekulacyjną, w którą wpadł Gamestop (GME) i wiele innych akcji. Kiedy nadejdzie moment wyłączenia ryzyka, możemy być świadkami cofnięcia BTC gdzie w okolice 20-30 tys. dol. – komentował Minerd.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Parabolicznie rosnące rynki nie są trwałe i jest to jeden z powodów, dla których uważam, że bitcoin nieco wyprzedził sam siebie w długoterminowym trendzie – dodawał przedstawiciel Guggenheim.

Chociaż Minerd zajął niedźwiedzie stanowisko w sprawie największego aktywa kryptowalutowego, oferuje pocieszenie dla tych, którzy chcą wskoczyć do rozpędzonego bitcoinowego pociągu: “Myślę, że dla długoterminowych inwestorów, to będzie świetny punkt wejścia”.

W lutym Scott Minerd twierdził, że cena bitcoina może zwiększyć się dziesięciokrotnie z obecnej wartości około 60 tys. dol.

– Jeśli weźmiesz pod uwagę podaż bitcoina w stosunku do podaży złota na świecie, i to jaka jest całkowita wartość złota, to jeżeli BTC miałby zmierzać w kierunku tego rodzaju wartości musiałby być warty od 400 do 600 tys. dol.komentował wówczas Minerd.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: s&p 500 wykres | co to znaczy blik | euro usd | zloty kurs | analizy |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here