Naga MarketsWilly Woo, respektowany analityk kryptowalut i aktywów cyfrowych, powiedział niedawno, że w krótkim terminie cena Bitcoina może spaść poniżej 6 000 USD. Od czasu, gdy miał miejsce nieudany atak na poziom 10 000 USD, cena najpopularniejszej kryptowaluty ciągle spada. Zdaniem Woo, deprecjacja Bitcoina potrwa jeszcze przez jakiś czas.

Większość kryptowalut i tokenów podążyła drogą Bitcoina. 25 maja Woo stwierdził, że cena BTC spadnie poniżej 6 000 USD. Jego zdaniem prawdopodobnie dojdzie do testu długoterminowego wsparcia w okolicach 5 500 – 5 700 USD.  Warto jednak zwrócić uwagę na istotny poziom 6 500 USD, który jeszcze czeka na atak niedźwiedzi. W tym miejscu cena kilka razy odbijała się od początku roku.

Woo opiera swoją analizę przede wszystkim na wskaźniku NVT Signal. Jego budowa jest dosyć prosta, to wartość sieci podzielona przez wartość transakcji przepływających przez blockchain wygładzona za pomocą średniej kroczącej. Więcej szczegółów na temat tego wskaźnika można znaleźć na blogu Woo.

Analityk twierdzi również, że mało prawdopodobny jest spadek poniżej 5 000 USD. Za to utrzymanie się powyżej 7 000 USD uważa za wysoce nieprawdopodobne. Jak na razie cena Bitcoina ustabilizowała się powyżej 7 300 USD. Dalsze ruchy powinniśmy zaobserwować, gdy reszta świata dołączy do tradingu w nowym tygodniu.

Chwilowe ustabilizowanie ceny Bitcoina


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here