Naga Markets

Znany analityk i handlowiec twierdzi, że bitcoin (BTC) i token XRP znajdują się na skraju przepaści na wykresie i mogą w krótkim terminie mocno stracić na wartości.

  • Credible Crypto straszy, że BTC i XRP mogą w krótkim terminie spadać.
  • Masowa wysprzedaż ma zacząć się też na altcoinach, czyli alternatywnych do BTC kryptowalutach.

Bitcoin i XRP będą spadać

Analityk, który występuje w sieci pod pseudonimem Credible Crypto, przekazał swoim 69 tysiącom obserwujących na Twitterze, że ostatnio długo zajmował się XRP. Uważa, że token i bitcoin mogą tracić krótkoterminowo na wykresie. Dodał, że BTC zaczął niemal z dnia na dzień korektę. Poinformował, że teraz śledzi to, co wydarzy się na poziomie “poniżej przerywanej czerwonej linii”.Analityk ostrzega także innych traderów, że XRP – token Ripple – trzyma się kluczowego obszaru wsparcia. Może jednak spaść do 0,21 USD.

Analityk jest również pesymistą w kwestii BTC. Uważa, że ​​kryptowaluta będzie nadal się spadać i może znaleźć się nawet znacznie poniżej 10 000 USD. Dopóki jednak BTC utrzymuje się powyżej 9600 USD na tygodniowym wykresie, pozostaje optymistą w dłuższej perspektywie.

Uważa on też, że po zakończeniu kolejnego spadku BTC, cyfrowa waluta odbije i ostatecznie przekroczy opór na poziomie 12 000 USD, ale będzie to miało miejsce dopiero w pierwszym kwartale 2021 roku.

Altcoiny

Jeśli chodzi o rynek altcoinów, Credible Crypto przewiduje, że znaczna wyprzedaż nastąpi na nim po potencjalnym spadku bitcoina, co ma mieć miejsce już w nadchodzących tygodniach. Widzi formowanie się flagi spadkowej w kapitalizacji rynkowej altcoinów, która, jak mówi, może spowodować spadki tego rynku o 40 proc.

Ten wzór jest standardową flagą niedźwiedzi i sugeruje, że załamanie jest prawdopodobne. I tak, mniejsze alty generalnie będą spadać mocniej, podczas gdy główne będą tracić mniej – wyjaśnił.

Dziś 1 BTC kosztuje 11 350 USD, czyli niemal tyle samo co wczoraj i tydzień temu. Z kolei ETH – druga cyfrowa waluta rynku – kosztuje 368 USD. Przekłada się to na 2-proc. spadek w skali tygodnia.

Autor poleca też:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here