Naga MarketsBitcoin spadnie do 9,2 tys. USD, a następnie odbije do 13 tys. USD, prognozuje BączkowskiNotowania Bitcoina w ostatnich kilkudziesięciu godzinach rozpoczęły realizację scenariusza korekcyjnego, w związku z czym istnieje szansa na ponowne przetestowanie strefy wsparcia w okolicach 9200 dolarów i utworzenie korekty prostej w ramach schematu impuls-korekta-impuls, twierdzi Maksymilian Bączkowski. Jego zdaniem re-akumulacja na wysokości wspomnianego poziomu pozwoli budować odbicie w kierunku wyższych poziomów, w tym docelowego pułapu 13 tysięcy dolarów.


Bitcoin w górę do 13 tysięcy USD, najpierw jednak niezbędna jest korekta

– Jeżeli pozycja długa ma zostać poprawnie rozegrana na rynku Bitcoina, to inwestorzy powinni jeszcze cierpliwie poczekać na trochę głębsza korektę i dopiero dołączyć do rynku na niższych poziomach gwarantujących korzystniejszy stosunek zysku do ryzyka. Cierpliwość pozwoli nie łapać ruchów na szczytach – komentował Maksymilian Bączkowski.

Te artykuły również Cię zainteresują
Bitcoin ma za sobą trzy dni spadków, które oddaliły go od lokalnych maksimów i w kluczowym momencie wpłynęły na korektę o około 900 dolarów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here