Naga MarketsDwóch popularnych inwestorów z rynku kryptowalut twierdzi, że na rynku BTC czekają nas spadki. Bitcoin jak na razie ponownie kosztuje jednak ponad 9 000 USD.

  • Znani traderzy uważają, że BTC spadnie do 8 500 USD.
  • Obecnie cena kryptowaluty znalazła się powyżej poziomu 9 000 USD.
  • Zauważa się też, że obecne spadki zapoczątkowały ruchy na Coinbase. Rzut BTC na amerykańskiej platformie doprowadził do spadku poniżej 9 000 USD. 

Bitcoin będzie spadał

Według Josha Ragera BTC jest w trakcie trendu spadkowego po uderzeniu w opór na poziomie 10 000  USD. Inwestorzy powinni oczekiwać dalszych spadków. – BTC jest blisko 8 700 USD i wygląda na to, że cena zbliża się do 8 500 USD – pisał wczoraj.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jak jednak widzimy, cena BTC od tego czasu wybiła w górę. Dziś za 1 BTC na giełdach płaci się średnio 9 140 USD, co przekłada się na ponad 2 proc. wzrostu. w skali 24 h.

Rager bierze jednak pod uwagę to, że niedźwiedzie na rynku bitcoina są w stanie dalej obniżać cenę kryptowaluty i to do aż 7 200 USD. To ostatnie to jednak kwestia nadchodzących dni, a nawet tygodni.

Inny analityk uważa podobnie

Prognoza jest podobna do niedawnej analizy innego znanego trader znanego w branży jako Dave the Wave. On z kolei uważa, że ​​BTC spadnie do 6 300 USD, zanim rozpocznie paraboliczny rajd do nowych rekordów cenowych

Nowe dane sugerują, że obecne wycofanie BTC na wykresie zostało wywołane przez użytkowników wiodącej amerykańskiej giełdy kryptowalut Coinbase.

Z kolei według Jona Geenty, badacza z Coin Metrics, zlecenie sprzedaży o wartości co najmniej 75 bitcoinów o wartości ponad pół miliona dolarów wywołało falę spadkową, która szybko obniżyła cenę do około 8 675 USD, znacznie poniżej ważnej linii psychologicznej na pułapie 9 000 USD. – Sprzedaż [w niedzielę wieczorem] przyniosła ogromny zrzut na rynku spotowym na Coinbase – dodał.

Autor poleca też: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here