Naga MarketsW momencie gdy inwestorzy czekają z niecierpliwością na wybicie przez Bitcoina poziomu 8 tysięcy dolarów, redaktor Comparic24.tv, Maksymilian Bączkowski, prognozuje ruch w przeciwnym kierunku, w ramach opisywanej w zeszłym tygodniu sekwencji. Prognozowane przez niego zejście może nastąpić do średniej ruchomej z 88 ostatnich okresów wypadającej na poziomie 7150 dolarów lub do ostatniego dołka na wysokości 6750 dolarów.

  • Bitcoin realizował cash-out, cały czas jednak konsoliduje i brakuje potwierdzenia w postaci spadków zwrotnych
  • Kurs BTC z dwoma poziomami docelowymi deprecjacji: 7150, a następnie 6750 dolarów

Bitcoin konsoliduje pod lokalnym oporem, ryzyko spadkowe jednak nadal widoczne

Nie wiem jak rynek kryptowalut reaguje na weekendy, czy mocniej uaktywnia się strefa zbierająca. W każdym razie rynek wraca jednak do handlu w dni powszechnie i liczę na to, że rynek zrealizuje zejście i dopełni cash-out, o którym mówiłem wcześniej.

Kurs BTC w trakcie poniedziałkowej sesji testował najwyższe poziomy od 12 marca, jednak po godzinie 09:00 skromne zyski zostały przekute w spadki i w momencie publikacji artykułu najstarsza z kryptowalut osuwa się o 0,3% do poziomu 7679 dolarów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEnea Operator przyłączyła ponad 5,5 tys. źródeł OZE w I kw. 2020 r.
Następny artykułKurs euro pokonuje poziom 1,0850 USD. Dolar traci w poniedziałek
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here