Naga MarketsBitcoin (BTC) spadnie do 20 000 USD, by w długim terminie osiągnąć cenę docelową 400 000 USD, prognozuje Scott Minerd z Guggenheim Partners. Dyrektor ds. inwestycji w Guggenheim uważa, że ​​Bitcoin nie osiągnie kolejnego rekordowego poziomu w 2021 roku, zgodnie z wypowiedzią w CNBC Closing Bell z 21 stycznia. Najpopularniejsza kryptowaluta załamuje się w czwartek spadając o 10% poniżej 32 000 USD.

  • Minerd wskazał poziom 400 000 USD jako długoterminowa cena docelowa
  • Paraboliczny wzrost Bitcoina jest nie do utrzymania w najbliższej perspektywie
  • Presja sprzedażowa na Bitcoina pochodziła głównie z Azji w pierwszych dwóch tygodniach stycznia

Bitcoin nie osiągnie nowego szczytu w tym roku – prognozuje Scott Minerd

Po osiągnięciu rekordowego poziomu 42000 USD 8 stycznia, jest mało prawdopodobne, aby Bitcoin wzrósł jeszcze wyżej do końca 2021 roku, uważa Minerd.

Te artykuły również Cię zainteresują
Bitcoin prawdopodobnie nie osiągnie nowego szczytu w tym roku. Myślę, że zobaczymy pełne zniesienie z powrotem w kierunku poziomu 20 000 USD – podkreślił.

Pomimo niedźwiedziej krótkoterminowej prognozy, Minerd nadal utrzymuje stanowisko, że jeden Bitcoin będzie wart nawet 400 000 USD. Pod koniec 2020 r., kiedy Bitcoin był na ostatniej prostej do przekroczenia nowych ATH, Minerd wskazał poziom 400 000 USD jako długoterminowa cena docelowa. Następnie 10 stycznia stwierdził, że paraboliczny wzrost Bitcoina jest nie do utrzymania w najbliższej perspektywie i oczekuje korekty w krótkim terminie.

Partnerzy Guggenheim przenieśli się do branży kryptowalut pod koniec 2020 r. Firma w zeszłym roku złożyła wniosek do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd Stanów Zjednoczonych o „poszukiwanie ekspozycji inwestycyjnej na Bitcoina za pośrednictwem produktu Bitcoin Trust w funduszu Grayscale.

Bitcoin spada w środę poniżej 32 000 USD

Negatywna prognoza Minerda dotycząca BTC pojawia się wraz z kolejną korektą, gdy kurs spadł poniżej 32 000 USD 21 stycznia. Presja sprzedażowa na Bitcoina pochodziła głównie z Azji w pierwszych dwóch tygodniach stycznia, podczas gdy rynek amerykański również odnotował mniejszy popyt na początku nowego roku.

Kurs spada w środę o ponad 10% docierając w okolice 31 300 USD koło południa. Przebicie lokalnego minimum i okrągłego poziomu 30 000 USD otworzyłoby drogę w kierunku tegorocznego dołka 27 733 USD.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here