Naga MarketsW środę doszło do kolejnych spadków wartości kryptowalut, Bitcoin zanurkował poniżej 7 000 USD przy kompletnej bierności byków. Wahania mające miejsce na rynku w ciągu ostatniego tygodnia wskazują na brak konkretnego kierunku.

„Rynek znajduje się w martwym punkcie, inwestorzy nie wiedzą, co się wydarzy w przyszłości” – komentuje sytuację Charles Hayter, współzałożyciel CryptoCompare. „W zeszłym roku byliśmy świadkami irracjonalnego rajdu, gdzie ludzie wypychali cenę coraz wyżej, obecnie mamy do czynienia z ostudzeniem emocji. Właściwie przeszliśmy z coraz wyższych szczytów do coraz niższych dołków”.

Jani Ziedins z Cracked Market napisał we wtorek, że  spodziewa się spadku poniżej lutowego minimum, co doprowadzi z kolei do dużej fali defensywnej sprzedaży. Ostatecznie cena powinna spaść w okolice 4 000 USD, dopiero wtedy będziemy mogli mówić o ewentualnym odbiciu.

Spadek wartości Bitcoina zaważył na całym rynku kryptowalut. Ethereum spadło o 7,8% do 377 USD, Litecoin o 10,2%, a Ripple o 7,5%.

Bitcoin zanurkował ostro poniżej 7 000 USDtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here