Naga MarketsBitcoin rozrysował już dno. Jurrien Timmer z Fidelity o kursie BTC/USDBitcoin (BTC) już uderzył w dno cenowe w ramach obecnej korekty, uważa jeden z czołowych menedżerów branży. W tweecie z 14 czerwca Jurrien Timmer, dyrektor w amerykańskiej wielonarodowej korporacji usług finansowych Fidelity Investments stwierdza, że dalsze spadki nie będą miały miejsca, co zapewniać ma m.in. utrzymanie nad poziomem 40 tys. dol.

Byki na bitcoinie z rosnąca pewnością siebie. BTC/USD trzyma wsparcie

BTC/USD utrzymał wyższe poziomy we wtorek po przebiciu 40 000 dol. Nastrój stał się ogólnie bardziej pozytywny w związku z pozytywnymi komunikatami płynącymi ze strony takich osób jak Elon Musk i Paul Tudor Jones. Pierwszy z miliarderów stwierdził, że Tesla może ponownie zacząć akceptować płatności w BTC, drugi powiedział natomiast, że chciałby w swoim portfolio inwestycyjnym utrzymywać 5% wartości w bitcoinie.Dla Timmera, nadszedł natomiast czas, aby zacząć patrzeć na potencjalne perspektywy wzrostów, a nie poziomy wsparć, do których może jeszcze schodzić bitcoin.

– Moim zdaniem, wygląda na to, że dno jest już rozrysowane – napisał.

Timmer opublikował wykres porównujący BTC/USD z koszykiem ulubionych akcji inwestorów detalicznych według Goldman Sachs, gdzie widać podobne formacje dna.

Fidelity w ostatnim czasie zwiększyło swoją aktywność związaną z bitcinem, otwierając dedykowaną platformę analityczną, a nawet ubiegając się o uruchomienie funduszu ETF (exchange-traded fund). Amerykańscy regulatorzy zaczęli analizować wniosek pod koniec maja.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wig20 notowania | kurs usd online | wykres cen bitcoina | akcje mercator | jak działa wskaźnik rsi | co to jest blik | usdpln |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs funta (GBP/USD), który rano oscylował ponad 1,41, teraz schodzi poniżej 1,4090
Następny artykułConotoxia Ltd. podąża drogą sukcesu i popularności Cinkciarz.pl
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here