Naga MarketsBitcoin rośnie przed halvingiem! Wzrosty na GPW. Gdzie ten kryzys?Kontynuując naszą współpracę z portalem Krypto Raport zapraszamy na kolejny odcinek Analizy Technicznej Kryptowalut, cyklu, w ramach którego przyglądamy się obecnej sytuacji technicznej na notowaniach wskazanych przez Was kryptowalut. W dzisiejszym odcinku analizujemy oczywiście Bitcoina i Ethereum, czyli kryptowalutom, których notowania omawiamy co tydzień. Oprócz tego, przyglądamy się także wykresom takich kryptowalut jak: Ethereum (ETH), XRP, Cardano (ADA), DASH, Ethereum Classic (ETC).

  • Cena BTC powyżej 8 tys. USD
  • Czeka nas powtórka scenariusza sprzed 13 miesięcy?
  • Bitcoin skorelowany z S&P 500
  • Jak BTC jest skorelowany z dolarem, euro i frankiem szwajcarskim?

Cena BTC powyżej 7800 USD

Bitcoin pokonał właśnie techniczny opór w okolicy 7 800 dolarów i stara się podążać ku dalszym wzrostom, którym na pewno przyświeca zbliżający się halving. Czy jest możliwe osiągnięcie 10 000 USD i przysłowiowy to the moon czy jednak dalej mamy do czynienia ze spadkową korektą? O tym w dzisiejszej analizie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Analizujemy wskazane przez Was kryptowaluty

Jak wspomniano już we wstępie, oprócz omówienia obecnej sytuacji technicznej na notowaniach Bitcoina i Ethereum, w dzisiejszym odcinku przyglądamy się także notowaniom takich kryptowalut jak Ethereum (ETH), XRP, Cardano (ADA), DASH, Ethereum Classic (ETC).

Warto także przypomnieć, że Analiza Techniczna Kryptowalut, to stały cyklu, który na kanale Krypto Raport pojawia się w każdą środę. Ponadto, jeżeli analiza Ci się spodobała, w komentarzach pod ostatnim odcinkiem (na YouTube) możesz zamieścić propozycję kryptowaluty, której analizę chciałbyś zobaczyć w kolejnym odcinku. Nie zapomnij przy tym oczywiście zasubskrybować kanału, by nie ominęła Cię żadna analiza.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCena akcji LPP i CCC wystrzeliły po zapowiedziach premiera
Następny artykułWall Street rośnie w środę, a kurs dolara czeka na decyzje polityki pieniężnej
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here