Naga MarketsW Comparic24.tv własnie ukazał się kolejny odcinek przeglądu rynku kryptowalut. To seria współtworzona wspólnie z Geco.one, platformą typu margin trading do handlu kryptowalutami z dźwignią 1: 100 i natychmiastową realizacją zleceń dla wszystkich aktywów. W ramach tego projektu przyglądamy się obecnej sytuacji na notowaniach najpopularniejszych kryptowalut takich jak m.in. Bitcoin i Ethereum. W ostatnim odcinku przyglądaliśmy się również BCH, LTC, BNB, ADA, Atom oraz XEM.

  • Cena BTC wzrosła o ponad 6 tysięcy dolarów
  • Popularne kryptowaluty zyskują w ślad za BTC

To już koniec spadków?

Na przestrzeni ostatnich dni cena BTC osunęła się o blisko 18 tysięcy dolarów (27,38 proc.) z niespełna 65 tys. USD aż do 47 tys. USD, co było najniższą wyceną tej kryptowluty od początku marca br.

Ostatnie godziny przyniosły jednak zauważalną zwyżkę na notowaniach wielu kryptowalut. Cena BTC wzrosła o ponad 6 tysięcy dolarów, a w ślad za nią podążyły także kursy wielu Altcoinów. Czy to już koniec trwającej od niemal dwóch tygodni ukorekty? O tym (i nie tylko) w najnowszym porannym przeglądzie kryptowalut na antenie Comparic24.tv.

Jeżeli odcinek Ci się podobał i chciałbyś abym w przyszłym tygodniu przeanalizowali dla Ciebie jakiś wybrany projekt, daj nam proszę znać w komentarzu pod ostatnim odcinkiem na YouTube (tutaj).

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje pgnig najnowsze wiadomosci | akcje jsw | kurs btc wykres | lotos giełda | forum spółek giełdowych |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDywidenda XTB i wzrosty KGHM. Biden pogrąży Wall Street? Ocenia T. Piwoński
Następny artykułTokenizacja – chwilowa moda czy nowa rzeczywistość? Debata Invest Cuffs 2021
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here