Naga MarketsKontynuując naszą współprace z portalem Krypto Raport zapraszamy na kolejny odcinek Analizy Technicznej Kryptowalut, cyklu, w ramach którego przyglądamy się obecnej sytuacji technicznej na notowaniach wskazanych przez Was kryptowalut. W dzisiejszym odcinku analizujemy oczywiście Bitcoina i Ethereum, czyli kryptowalutom, których notowania omawiamy co tydzień. Oprócz tego, przyglądamy się także wykresom takich kryptowalut jak: XRP, Litecoin (LTC), Ethereum Classic (ETC), Dash, Zcasch (ZEC), Basic Attention Token (BAT), Lisk (LSK), OmiseGO (OMG), Verge (XVG).


Bitcoin notuje najlepszy styczeń od 7 lat

Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych zauważymy, że cena BTC wzrosłą od początku roku o ponad 30%. Wskutek tej aprecjacji doszło do pokonania kilku istotnych poziomów oporu znajdujących się kolejno w okolicy 7800 USD, 8250 USD oraz 9050 USD.

Ostatnie kilka dni przyniosło ze sobą jednak niewielkie spadki, w wyniku których cena BTC osunęła się w okolice ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia). Tam też dziś pojawiła się reakcja popytowa i jeżeli tylko strefa ta zostanie trwale odrzucona, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się dalszej aprecjacji, dla której realnymi zasięgami wydają się kolejno okolice 11 tys USD, 12 tys USD oraz 13 tys USD.

Analizujemy wskazane przez Was kryptowaluty

Jak wspomniano już we wstępie, oprócz omówienia obecnej sytuacji technicznej na notowaniach Bitcoina i Ethereum, w dzisiejszym odcinku przyglądamy się także notowaniom takich kryptowalut jak XRP, Litecoin (LTC), Ethereum Classic (ETC), Dash, Zcash (ZEC), Basic Attention Token (BAT), Lisk (LSK), OmiseGO (OMG), Verge (XVG).

Warto także przypomnieć, że Analiza Techniczna Kryptowalut, to stały cyklu, który na kanale Krypto Raport pojawia się w każdą środę. Ponadto, jeżeli analiza Ci się spodobała, w komentarzach pod ostatnim odcinkiem (na YouTube) możesz zamieścić propozycję kryptowaluty, której analizę chciałbyś zobaczyć w kolejnym odcinku. Nie zapomnij przy tym oczywiście zasubskrybować kanału, by nie ominęła Cię żadna analiza.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułWall Street: EZCORP (#EZPW) i spekulacyjna szansa wzrostów.
Następny artykułWIG Games z rekordami, Pekao chce kupić mBank – to warto wiedzieć
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here