Naga Markets

Bitcoin realizuje sygnał intraday. BTC/USD w kierunku 43 536 dol.?Analitycy Saxo Bank w poniedziałek informowali o otwarciu długiej pozycji na bitcoinie (BTC) po rozrysowaniu się na wykresie godzinowym formacji gwiazdy porannej, odrzucającej wybicie psychologicznego wsparcia 40 tys. dol. Pierwszy cel ich pozycji został od tego czasu już zrealizowany, kolejny znajduje się na wysokości poziomu 43 536 dol.

Bitcoin w górę po rozrysowaniu porannej gwiazdy

– Z sygnałami sentymentu na ekstremach wyprzedania, nie można było przedłużyć ostatnich spadków. 41 517 jest kluczowy. Oferuje wystarczający stosunek ryzyka do zysku dla kupna. Oczekuje się, że bycza dywergencja będzie wspierać ceny. W dalszym ciągu oczekujemy, że dalsze straty będą ograniczone i szukamy longów – komentował Saxo Bank w poniedziałek.Saxo Bank do swojego opisu pozycji dołączył następujący wykres:

Bitcoin realizuje sygnał intraday. BTC/USD w kierunku 43 536 dol.?
BTC/USD oczami Saxo Banku

Patrząc natomiast na aktualny wykres bitcoina widać, że wspomniana formacja gwiazdy porannej dynamicznie odrzucała dołki, co pozwoliło we wtorek osiągnąć pierwszy z celów pozycji na poziomie 42 636 dol. Drugi z nich, pokrywający się z maksimami z 6 stycznia, cały czas czeka na realizację. Aby do tego jednak doszło, BTC/USD musiałby pokonać strefę lokalnych oporów.

Bitcoin realizuje sygnał intraday. BTC/USD w kierunku 43 536 dol.?
Dwa cele na wykresie bitcoina dla krótkoterminowej pozycji Saxo Banku

Techniczne wsparcia dla bitcoina znajdują się na poziomach 40,5, 40 oraz 39 tys., natomiast techniczne opory na 41,5, 42,3 oraz 42,8 tys. dol.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: xm broker | kurs ciech | bitcoin prognozy 2020 | kontrakty cfd | pkobp giełda | ropa brent | fp markets |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here