Naga Markets

Bitcoin przez ponad godzinę nie wyprodukował żadnego bloku!Wydobycie bloku Bitcoina (BTC) w poniedziałkowe przedpołudnie zajęło ponad godzinę, blokując tysiące transakcji bez potwierdzenia.  Według danych on-chain z kilku eksploratorów bloków, odstęp między dwoma ostatnimi blokami wydobytymi przez Foundry USA i Luxor wynosił 85 minut. Informacja nie miała bezpośredniego wpływu na cenę Bitcoina, który rośnie w poniedziałek o 0,3% i kosztuje 19 327 dol.

  • W sieci Bitcoina kolejne bloku powstają średnio co 10 minut
  • W celu zapewnienia tego procesu trudność wydobycia jest regularnie korygowana – zmniejszana lub zwiększana
  • Tym razem jednak na kolejny blok czekano ponad godzinę, co wywołało spiętrzenie się liczby niepotwierdzonych transakcji

Sieć BTC bez bloku przez 85 minut

Według Mempool, ponad 13 000 transakcji czekała na potwierdzeniem przed wydobywaniem najnowszego bloku.

W zeszłym tygodniu Bitcoin przeszedł korektę trudności wydobycia, aby zapewnić, że potwierdzenia bloków nadal odbywają się co 10 minut. Z poziomem trudności kopania wzrastającym do 35,6 biliona wydobycie Bitcoina staje się droższe, co wywiera presję na przemysł górniczy, który ma do czynienia z gwałtownie rosnącymi cenami energii i rynkiem niedźwiedzia kryptowalut.

Obecnie nie jest jasne, dlaczego ostatnie potwierdzenie bloku zostało opóźnione.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułCena ropy wraca na niższe poziomy. Nowe dane nie przeszkadzają dolarowi
Następny artykułKontynuacja presji spadkowej na rynku ropy po informacjach z Chin
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here