Naga Marketsmoneta BitcoinW trakcie wtorkowej sesji kurs Bitcoina utrzymuje się poniżej okrągłego poziomu 8 tysięcy dolarów na luksemburskiej giełdzie Bitstamp. Tomasz Rozmus, prowadzący poranny Crypto Flash w Comparic24.tv podaje jednak 13 sygnałów sugerujących, że kryptowaluty powinny wrócić do serii wyraźniejszych wzrostów.


Bitcoin wybije nowe szczyty jeszcze w tym miesiącu?

Chociaż kryptowaluty w ujęciu ostatniej doby tracą – w czołówce najwyraźniej osuwaj się Stellar oraz Dash – to w ujęciu całego tygodnia nadal obserwowane są wysokie, dwucyfrowe wzrosty. Liderem pozostaje tutaj Ethereum, który od ubiegłego wtorku zarabiał niemal 20%.

kurs btc 21 maja
Wysoka zmienność kursu BTC w zeszłym tygodniu. W bieżącym notowania powracają w okolice 8 tysięcy dolarów. Źródło: Tradingview.com

Wracając jednak do samego Bitcoina, to zmienność jego wartości rozszalała się w zeszłym tygodniu, powracając w weekend ponownie w okolice psychologicznego pułapu 8 tysięcy dolarów. Zdaniem Thomasa Lee, założyciela funduszu Fundstrat Global Advisors, istnieje trzynaście powodów sugerujących, że kryptowalutowa zima dobiegła końca. Więcej na ten temat w najnowszym Crypto Raporcie, w którym Tomasz Rozmus porusza również następujące kwestie:

  • Bitcoin vs podenerwowana społeczność
  • Analiza techniczna BTC
  • WhatsApp z możliwościami płacenia BTC i LTC
  • 13 sygnałów które mówią o końcu spadków na rynku krypto
  • Europejski Bank Centralny o kryptowalutach

Koniec zimy na kryptowalutach?

Szef działu badań w Fundstrat Global Advisors stwierdził, że “kryptowalutowa zima” dobiegła już końca. Chcąc potwierdzić swoją tezę przytoczył on 13 sygnałów, z których pierwszy datowany jest na listopad 2018 roku a ostatni na 13-15 maja 2019 roku:tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here