Naga Markets

Bitcoin (BTC) przekroczy poziom 12 milionów dolarów do 2031 r., zasugerował Robert Breedlove, założyciel kryptowalutowej firmy inwestycyjnej Parallax Digital. W jego ocenie największa wirtualna waluta ma ogromne szanse na odnotowanie znacznego wzrostu w przyszłości, głównie spowodowanego trwającym spadkiem siły nabywczej dolara amerykańskiego. Kurs BTC/USD konsoliduje w weekend nieco powyżej 19 000 USD.

Spadająca siła nabywcza dolara wywinduje cenę Bitcoina – Robert Breedlove

Model Breedlove umieszcza wartość Bitcoina na poziomie 12,5 miliona dolarów do 2031 roku, co odpowiada 1 milionowi dolarów w oparciu o dzisiejszą siłę nabywczą, powiedział podczas podcastu w Altcoin Daily.

Dzisiaj podtrzymuję tę prognozę. Wiem, że DXY [indeks dolara amerykańskiego] jest ostatnio na 20-letnich szczytach, ale spodziewam się, że jego wartość stanie się niestabilna, zanim się załamie. Jeśli tak się stanie, to mam prognozę ceny BTC w wysokości 12,5 miliona USD za monetę do roku 2031 – oznajmił Breedlove.

Ekspert zauważa, że ​​dolar jest pod wpływem hiperinflacji i potencjalnie spadnie do zera do 2035 roku. Co więcej, Breedlove sugeruje, że gdy dolar osiągnie dno blisko zera, nie będzie już potrzeby wyceny Bitcoina w USD.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

Co ciekawe, nastroje byłego zarządzającego funduszem hedgingowym pojawiają się w okresie, gdy dolar dominuje w stosunku do większości globalnych walut fiducjarnych. Warto zauważyć, że sytuacja wydaje się działać na korzyść Bitcoina, ponieważ coraz więcej inwestorów porzuca swoje lokalne waluty, aby zainwestować właśnie w niego. BTC zarejestrował w ostatnich tygodniach wzrost wolumenu obrotów, którego kulminacją było 42,68 miliarda dolarów w dniu 29 września.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułTygodniowy przegląd sektora gamingowego Comparic.pl
Następny artykuł„Gra o tron” na rynku Forex. Kurs dolara królem walutowego Westeros
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here