Naga MarketsBitcoin: Produkt BTC-U Range Sniper ma zapewnić nawet 200% zwrotu w skali roku
Creative Commons, Autor: André Gustavo Stumpf

Platforma usług finansowych Matrixport wprowadziła wiele nowych produktów od czasu, gdy zebrała 100 milionów dolarów w rundzie finansowania serii C w pierwszym tygodniu sierpnia. Po zaprezentowaniu przez firmę usługi zarabiania „ETH2.0 Staking Earn”, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego produktu o nazwie „BTC-U Range Sniper”, który pozwala traderom zarabiać wysokie odsetki, gdy wartości bitcoinów (BTC) poruszają się w określonym zakresie cenowym.

Matrixport uruchamia produkt Ether Staking i Range Sniper Bitcoin

Matrixport z siedzibą w Singapurze odsłania szereg nowych produktów po tym, jak firma ujawniła, że pozyskała 100 milionów dolarów w zeszłym miesiącu. 25 sierpnia startup uruchomił swoją usługę zarabiania „ETH2.0 Staking Earn”, która zapewnia staking etherów (ETH) przy „niskim progu wejścia”Produkt pozwala klientom „zarobić odsetki z zablokowanych w Ethereum nagród, a jednocześnie korzystać z dodatkowych zysków, przychodów z wydobycia, i lepszej płynności z powiązanych projektów DeFi.” W dniu 6 września Matrixport ujawnił kolejną usługę o nazwie „BTC-U Range Sniper”.

Uczestnicy BTC-U Range Sniper mogą pobierać annualizowane odsetki „od 6% do 200% w USDT/USDC lub BTC” w zależności od ceny bitcoina (BTC) w momencie rozliczenia.

Inwestor może zyskać 6% odsetek jeżeli cena znajdzie się poza wyznaczonym zakresem lub nawet do 200% w USDC jeżeli pokryje się z nim w momencie rozliczenia.

– Jeśli cena rozliczeniowa jest powyżej podanego przedziału, minimalna stopa zwrotu w wysokości 6 procent jest wypłacana w USDC, jeśli cena rozliczeniowa jest poniżej podanego przedziału, kapitał zostanie zamieniony na BTC z minimalną gwarancją stopy zwrotu również w wysokości 6 procent. Jeśli cena rozliczeniowa mieści się w przedziale, inwestor zarabia do 200 procent w USDC – wyjaśniono w nocie prasowej.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

invest

Produkt przydatny tak samo jak stablecoiny?

John Ge, współzałożyciel i dyrektor naczelny w Matrixport, wyjaśnił, że produkt Range Sniper może być użyteczny tak samo jako stablecoiny.

– Stablecoiny są ważną platformą łącząca świat kryptowalut i tradycyjnych pieniędzy i były świetnym punktem wejścia dla zainteresowanych cyfrowymi aktywami. Wielu posiadaczy stablecoinów pragnie teraz gromadzić BTC, jednocześnie pobierając atrakcyjne odsetki. „BTC-U Range Sniper” to przyjazny dla użytkownika produkt inwestycyjny, w którym umożliwiamy dalsze zarabianie na odsetkach ze stablecoinów lub korzystanie z wrodzonej zmienności BTC, aby zgromadzić więcej bitcoina– tłumaczy.

Matrixport konkuruje z wieloma giełdami, które oferują opcje kryptowalutowe i produkty perpetual swap, takimi jak Deribit, Okex, Ledgerx i CME Group. Giełda Deribit posiada obecnie najwyższe wolumen opcji na bitcoina (BTC), według Skew Analytics. Jednak Matrixport będący właścicielem giełdy derywatów Bit.com, jest często drugim lub trzecim największym dostawcą opcji w skali miesiąca wraz z Okex.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: echo investment akcje wykres | xtb cena akcji | akcje echo investment | kurs akcji cdprojekt | nasdaq notowania | gpw pkn orlen | cena akcji intercars |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here