Naga MarketsBitcoin prezentuje bycze sygnały pomimo niedźwiedzi zmienności BTC, twierdzi dyrektor CryptoQuantDyrektor naczelny CryptoQuant twierdzi, że jest byczo nastawiony do bitcoina (BTC) pomimo ciężkiego tygodnia, w którym wiodąca kryptowaluta odnotowała spadek.

Bitcoin odpływa z giełd. Byczy sygnał dla BTC?

Dyrektor generalny Ki Young Ju z firmy zajmującej się analizą on-chain twierdzi, że kilka fundamentalnych wskaźników BTC wykazuje oznaki wzrostu po tygodniu, w którym król kryptowalut spadł o prawie 15% z lokalnego szczytu 52 774 dol.Ki Young Ju napisał na Twitterze, że podaż BTC na giełdach zbliża się do najniższych poziomów w 2021 roku, co może być interpretowane jako byczy sygnał, ponieważ prawdopodobnie zmniejsza ryzyko większych wyprzedaży.

– Podaż BTC na giełdach jest bliska przełamania swoich poprzednich minimów. Mam nadzieję, że zobaczymy kolejny kryzys płynności sprzedażowej na rynku bitcoina – komentował.

Szef CryptoQuant mówi również o kryptowalutowych wielorybach przenoszących BTC na giełdy instrumentów pochodnych, co jest kolejnym potencjalnie byczym wskaźnikiem.

– Wieloryby wysyłają BTC na giełdy instrumentów pochodnych z innych giełd, aby zajmować nowe pozycje lub wypełniać marże. Jeśli spojrzysz na dane historyczne, cena idzie w górę w długim terminie po ich akumulacji. Ich pozycje wydają się być długimi pozycjami – dodaje.

Ki Young Ju wcześniej twierdził, że wierzy, że Bitcoin wzrośnie do 100 000 dol. w tym roku.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMIJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułBlockchain Solana doczekał się pierwszej sprzedaży NFT o wartości miliona dolarów!
Następny artykułMZ: Dzienna liczba szczepień przeciw COVID-19: 10 265, nowych zakażeń: 269
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here