Naga Marketsbitcoin płonieW środowej odsłownie programu Crypto Flash, porannego podsumowania najważniejszych informacji oraz wydarzeń ze świata kryptowalut w Comparic24.tv między innymi o najnowszych wzrostach kursu Bitcoina, perspektywach Waves oraz ambitnych planach Rafała Zaorskiego. W czwartek, 16 maja 2019, Bitcoin testuje poziom 8400 dolarów.


Bitcoin znowu rośnie, kurs BTC testuje poziomu 8,4 tys. dolarów

W godzinach nocnych (pomiędzy 2-3 czasu polskiego) notowania Bitcoina ponownie wzrastały, testując poziomy tuż pod pułapem 8400 dolarów pogłębiając tegoroczne maksima. Niestety test wyższych poziomów przynosi silniejszą korektę, w efekcie czego w środę kurs BTC osuwa się minimalnie pod barierę 8000 dolarów.

W najnowszej odsłonie Crypto Flash zwrócono uwagę nie tylko na analizę techniczną Bitcoina, ale również na następujące, najważniejsze wydarzenia z rynku kryptowalutowego:

  • Ambitne plany Rafała Zaorskiego – Futures Contract na Blockchainie
  • Waves – ta krypto powinna wystrzelić, solidne fundamenty
  • Dyrektor ds regulacji z Ripple apeluje o szybsze prace nad przepisami
  • Phil Konieczny popełnia duży błąd co do ruchu Bitcoina
  • ETS Bitwise’a wciąż czeka na decyzje SEC

Rafał Zaorski, okrzyknięty jednym z najpopularniejszych polskich spekulantów, zdradzał w Comparic24.tv swoje plany co do rozwoju projektu Krypto Jam i chęci stworzenia narzędzi umożliwiających handel P2P bezpośrednio pomiędzy użytkownikami przy wykorzystaniu blockchaina.

„W tym momencie razem z Krypto Jam od około roku dołączamy do rewolucji blockchainowej, z zachowaniem naszego dotychczasowego zapału rynkowego. Właśnie w przestrzeni technologii blockchain chcielibyśmy namieszać i wykorzystać smart contracty na tradycyjnych rynkach finansowych” – komentuje Rafał Zaorski.

Kryptowaluty i Blockchain kwestią narodową dla Stanów Zjednoczonych?

Tak twierdzi przynamniej dyrektor ds. relacji regulacyjnych przedsiębiorstwa Ripple, Ryan Zagone, który brał udział w panelu dyskusyjnym podczas nowojorskiej konferencji Consensuc 2019 dotyczącej rynku cyfrowych aktywów.

W Stanach Zjednoczonych trwają obecnie prace nad wdrożeniem ustawodawstwa, które ma na celu utrzymać konkurencyjność USA na globalnym rynku kryptowalutowym oraz zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom, jak i przedsiębiorcom.

W tym samym czasie token przedsiębiorstwa, XRP, idzie w ślady Bitcoina i silnie zyskuje, zwiększając swoją wartość o ponad 60%. Trzecia pod względem kapitalizacji kryptowaluta XRP od kilku dni dość znacząco zyskuje na wartości. Wzrosty te okazały się na tyle dynamiczne a ich zasięg na tyle spory, że rynek bez większego problemu pokonał barierę 0,40 USD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here