Naga Markets

Kurs BTC/PLN spokojnie i powoli oddala się od najbliższego ważnego poziomu oporu technicznego zlokalizowanego na 142 293 PLN. Wszystkie próby strony popytowej są każdorazowo tłumione, wobec czego rynek powoli dryfuje niżej, wykonując przy tym lokalne nowe dołki, jednakże brak dynamiki w spadkach może sugerować również, że ruch spadkowy jest powoli wygaszany, a byki szykują się do większej i potężniejszej kontry.

  • Bitcoin po wycofaniu się poniżej 29 tys. USD, wyraźnie spowolnił dalsze spadki, dając bykom argument do odbicia 
  • Kursy BTC/PLN osunął się poniżej bariery 125 tys. PLN, kontynuując ruch na południe
  • Analityk giełdy kryptowalutowej Zonda, Sebastian Seliga, zaprasza na analizę techniczną rynku kryptowalutNotowania głównych kryptowalut wciąż tracą na wartości. BTC został zmuszony do wycofania się poniżej 29 tys. USD, co może zaktywizować stronę popytową, motywując byki do odbicia. W tym samym czasie Ethereum stara się powstrzymać dalszą wyprzedaż.

Bitcoin to niezależny system płatności pozbawiony centralizacji władzy, powstał po kryzysie w Stanach Zjednoczonych w 2008 roku. Wtedy właśnie Satoshi Nakamoto połączył wszystkie próby stworzenia jednolitego systemu w jedną całość

Nie ma Cię na Zonda? Załóż darmowe konto i zacznij inwestować jeszcze dzisiaj! Link do rejestracji: https://zondaglobal.com/pl/Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułRopa Brent może podrożeć do 141 dol./bbl, prognozuje bank MUFG
Następny artykułAnaliza fundamentalna Famur. Odejście w stronę OZE szansą dla spółki?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here