Naga MarketsBitcoin powinien nadal spadać, kurs BTC cierpi przez niski wolumenZdaniem Maksymiliana Bączkowskiego z redakcji Comparic24.tv, Bitcoin powinien w kolejnych dniach handlowych nadal spadać, na co wskazuje obecny układ wykresów intraday oraz brak dużych wolumenów. W poniedziałkowej odprawie rynkowej sugeruje, że kolejnym poziomem docelowym spadków BTC będą okolice 6 tysięcy dolarów.


Bitcoin celuje w poziom 6 tysięcy dolarów, rynek BTC bez tendencji wzrostowych

W związku z faktem, że Bitcoin pokonał lokalne wsparcia i zszedł do okolic 6,5 tysiąca dolarów, Bączkowski poszukuje nowych długoterminowych poziomów na wykresie dziennym. Wynika z niego, że deprecjacja Bitcoina może być kontynuowana w kierunku okrągłego poziomu 6 tysięcy dolarów.

„W tym momencie nic nie wskazuje na wzrosty Bitcoina, w efekcie czego deprecjacja może być jak najbardziej kontynuowana, a poziom 6 tysięcy dolarów wydaje się prawdopodobnym zasięgiem dla spadków” – wyjaśniał Maksymilian Bączkowski.

W tym momencie rynek powinien wygenerować niewielką kontrę wzrostową i jeżeli dominacja niedźwiedzi się utrzyma, wtedy następstwem takowej korekty będzie spadek w kierunku docelowego wsparcia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here