Naga Markets



Bitcoin powinien kosztować teraz 18 000 USD - sugeruje PlanBSilna korelacja z S&P 500 oznacza, że ​​BTC powinno kosztować już teraz aż 18 000 USD. To zdanie  analityka, którego znamy pod nickiem PlanB.

  • Bitcoin (BTC) powinien teraz kosztować 18 000 USD, jeśli faktycznie jest skorelowany z giełdą – uważa PlanB.
  • Nadal twierdzi też, że za 4 lata za 1 BTC będziemy płacili ok. 300 000 USD lub więcej

Bitcoin po 18 000 USD

W serii tweetów z 17 czerwca PlanB podkreślił silną korelację między główną kryptowalutą a giełdą. Tak duże powiązanie kursów sugeruje, że bitcoin, jako tzw. zmienna zależna, jest wyjątkowo podatny na ruchy na S&P 500. Tym samym powinien kosztować teraz już aż 18 000 USD, jest więc mocno niedocenionym aktywem.

Te artykuły również Cię zainteresują




PlanB uważa, że biorąc pod uwagę to, że podaż bitcoinów jest ograniczona, do 2024 r.  cena za 1 BTC osiągnie pułap 288 000 USD lub więcej.

Kurs BTC

Mimo tego, że analityk widzi korelację z giełdą, kurs BTC od pewnego czasu wywołuje… ziewnięcie. Po halvingu kryptowaluta niejako wpadła w nudnego boczniaka. Dzieje się więc niemal to samo, co widzieliśmy na wykresie 4 lata temu po poprzednim podziale nagrody dla górników. Wtedy zakończyło się to bańką spekulacyjną w 2017 r. Czy tak samo będzie teraz? Jeśli tak, w 2021 r. zobaczymy zapewne nowe ATH na wykresie bitcoina.

Podobnie na sprawę jak PlanB patrzy też inny analityk. – Silna korelacja kursu BTC z ruchami na giełdzie akcji sugeruje, że kryptowaluta wzrośnie na wykresie – twierdzi inwestor Michaël van de Poppe. Jego zdaniem cena bitcoina wyniesie wkrótce 12 000 USD.

Kursy kilku kryptowalut przeanalizował też na poniższym video nasz redakcyjny ekspert, Arkadiusz Jóźwiak:

Autor poleca też:



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here