Naga MarketsBitcoin BTCBitcoin nie może zaliczyć ostatnich trzech tygodni do udanych. W tym czasie jego cena osunęła się bowiem o ponad 1800 USD, co stanowi niemal 18%. To właśnie wskutek tej deprecjacji wycena najstarszej z walut wirtualnych znalazła się dziś nawet poniżej 8500 USD, a przecież jeszcze w październiku oscylowała ona powyżej 10 tys. USD.


Cena BTC spadnie jeszcze niżej

Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, że wskutek niezwykle dynamicznych wzrostów z drugiej połowy października br. rynek pokonał horyzontalny opór w wysokości 8800 USD oraz linię trwającej od czerwca br. tendencji spadkowej.

Zgodnie z zasadą zmiany biegunów, poziom, który dotychczas stanowił istotny opór, po pokonaniu powinien zostać przetestowany od drugiej strony (jako wsparcie). Spoglądając na wykres zauważymy, że o ile bariera 8800 USD została już przetestowana, o tyle linie tendencji spadkowej w dalszym ciągu pozostaje nietknięta.

Oznacza to, że jeżeli tylko trwające od trzech tygodni spadki BTC będą kontynuowane, cena najstarszej z walut wirtualnych mogłaby w najbliższym czasie osunąć się właśnie w rejon pokonanej niedawno linii tendencji spadkowej.


Tanie i szybkie wpłaty EUR. Księgowanie max, do 3h! To możliwe dzięki ofercie CoinDeal!  Sprawdź!.


Cena Bitcoina (BTC) w piątek, 15 listopada 2019 r.
Cena Bitcoina (BTC) w piątek, 15 listopada 2019 r.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEthereum przygotowuje się do wystrzału kursu?
Następny artykułPoranek z rynkami – Pary z euro, surowce, DAX oraz metale szlachetne 15.11.2019 [WIDEO]
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here