Naga MarketsBitcoin pomoże przetrwać kryzys, uważa Robert KiyosakiBiznesmen Robert Kiyosaki jest kolejną znaną postacią, która twierdzi, że dziś opłaca się postawić na bitcoina. Uważa, że zakup kryptowaluty  podczas obecnego kryzysu finansowego to decyzja, która może pomóc nam przetrwać nadchodzące lata. Wcześniej sugerował, że BTC będzie kosztowało 75 000 USD.

  • Robert Kiyosaki twierdzi, że zakup BTC to dziś decyzja o wręcz fundamentalnym znaczeniu.
  • Wcześniej prognozował już, że za 1 BTC trzeba będzie zapłacić aż 75 000 USD już za 3 lata.

Robert Kiyosaki: tak, kupuj BTC i to szybko!

19 maja autor książki „Bogaty tata, biedny tata” napisał na Twittera, że zdecydowanie potępia działania Rezerwy Federalnej, które to bank centralny wykonuje podczas pandemii. Podkreślił po raz kolejny, że jest przekonany, że aktywa takie jak złoto, srebro i bitcoiny (BTC) ) będą wybawieniem inwestorów w czasie kryzysu.

Wygląda to trochę jak naganianie, ale w jego rozumowaniu można odnaleźć sens. Tym bardziej, że media coraz częściej piszą o tym, że w kryptowaluty – jako aktywa, których nie da się sztucznie dodrukować – zyskują sympatię inwestorów instytucjonalnych i znanych miliarderów.

Bitcoin po 75 000 USD

Poprzedni tweet Kiyosaki’ego – napisany zaledwie pięć godzin wcześniej – był znacznie bardziej złowieszczy. Inwestor atakował dr Anthony’ego Fauciego, dyrektora Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych. Wyraził obawy związane z „nową pandemią” i „większym strachem” w dalszej części 2020 r.

Parę dni temu z kolei pisał też o przyszłych cenach wybranych aktywów.  Jego zdaniem cena BTC za 3 lata może osiągnąć nawet poziom 75 000 USD. Teraz za 1 BTC na giełdach płaci się niespełna 10 000 USD, więc, jeśli prognoza inwestora się sprawdzi, cierpliwy nabywca bitcoinów zarobić w ciągu trzech lat spory procent.

– Powodem, dla którego popieram bitcoina, jest jeden – nie jesteś częścią systemu – powiedział miesiąc temu Kiyosaki. – To rozdział rządu od moich pieniędzy – dodawał.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here