Naga MarketsNiektórzy tłumaczą to sezonowością rynków, inni wzrostem popytu na Bitcoina, jeszcze inni po prostu technicznymi ruchami rynków. Jedno jest jednak pewne – wirtualna waluta w ostatnim czasie bardzo silnie zyskuje, dzięki czemu udało jej się rozrysować nowe tegoroczne szczyty zdecydowanie powyżej 300USD.


[pullquote]GRAJ NA BTC DZIĘKI BROKEROWI TOPOPTION[/pullquote]Notowania Bitcoin (według wyceny giełdy Bitstamp) kontynuują swój dynamiczny rajd wzrostowy, który cały czas nabiera tempa. Cena pokonała najpierw opór na wysokości okrągłego poziomu 300.00, następnie szczyty z 2015 roku w okolicach 318.00 i plasuje się pod 330.00. Warto jednocześnie zaznaczyć, że we wtorek (27 października) przebita została średnioterminowa linia trendu spadkowego rysowana od czerwca 2014r. Bitcoin zyskuje od ośmiu sesji z rzędu w stosunku do USD, a piątkowe zamknięcie również może okazać się mocno popytowe (wszystko jak na razie na to wskazuje).

Tak wygląda wykres D1:

BTCUSD 30.10

W poniedziałkowej analizie BTC/USD (regularnym cyklu portalu Comparic.pl) zwracałem uwagę na lokalną strefę wsparcia (wcześniej oporu), wysokości 282.50. Zapewniła ona bazę do silniejszego wybicia (pojawiła się nawet świeca pin bar). Właśnie od tego poziomu  rozpoczęły się dynamiczne wzrosty. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na wyraźniejszy retest tegorocznych szczytów od góry i dalsze ruchy popytowe (w standardowym schemacie przebicie-korekta-(ewentualny sygnał świecowy)-kontynuacja ruchu).

Wykres H4:

pobrane (5)tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here