Naga MarketsKliknij po więcej informacji

Ponownie wracamy do okresu, w którym niemal każdego dnia informowani jesteśmy o nowym historycznym szczycie na wykresie Bitcoina czy Ethereum. Wczoraj, rynek kryptowalut po raz kolejny odnotował bycze boom. Czy Bitcoin ma szansę na przekroczenie psychologicznej bariery 3000 USD? 


Bitcoin przekracza 2900.00

Byczy pęd na wykresie BTC nie słabnie czego dowodem może być wczorajsze przekroczenie poziomu 2900 USD. Kolejny historyczny szczyt wywoła niewielką przecenę spowodowaną prawdopodobnie przez księgujących zyski. Mimo braku testu najważniejszego poziomu – trzech tysięcy dolarów za BTC, najpopularniejsza kryptowaluta wciąż utrzymuje się powyżej poziomu 2800.00. Wydaje się więc już kwestią czasu nabranie sił przez byki i przekroczenie tej psychologicznej bariery. A co potem? W pierwszym kwartale tego roku analitycy eToro wskazywali na możliwość przetestowania okolic 3000 – i oto jesteśmy. Sądzę, że w ciągu kolejnych miesięcy BTC będzie sukcesywnie nabierać wartości, dążąc do poziomu 4000 USD.

All time high na ETH

Drugą z najwazniejszych kryptowalut jest Ethereum. Wczoraj ETH przekroczyło poziom 260 USD ustanawiając nowy historyczny szczyt, flirtując na chwilę z okolicami poziomu 270.00. W nieco mniej niż trzy miesiące ETH wzrosło o 1000%, a ostatnia ankieta CoinDesk wskazuje, że Ethereum ma szanse przegonić pod kątem popularności BTC.

Zacznij handel kryptowalutami na platformie eToro

Nowe możliwości

Ze względu na rosnący popyt na handel kryptowalutami, eToro postanowiło rozszerzyć swoją ofertę CFD na te instrumenty. Już w najbliższych dniach każdy chętny będzie mógł zacząć handlować Dashem (#DASH), Ethereum Classic (#ETC), Litecoinem (#LTC) oraz Ripple (#XRP). 

Jeszcze w czerwcu uruchomiony zostanie także nowy fundusz CopyFund oparty tylko i wyłącznie na kryptowalutach. Więcej informacji na temat nowego rozwiązania eToro można znaleźć w oddzielnym artykule.

Avner Meyravtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here