TMS


Spadek ceny Bitcoina i kryptowalut może być sygnałem, że nadchodzi krach na giełdzie, tak twierdzi Peter Boockvar z Bleakley Financial Group. Uważa on także że na wielu aktywach obserwujemy bańki – to wynik działania banków centralnych.


W przypadku nasilających się spadków bitcoina inwestorzy powinni szczególnie zwrócić na to uwagę, bo może to oznaczać, że awersja do ryzyka wkracza na rynki. Boockvar twierdzi także, że banki centralne powoli będą porzucać politykę łatwych pieniędzy.

“To jest bańka wszystkiego – siedem lat zerowych stóp procentowych i ujemne stopy za granicą a także masowe drukowanie pieniędzy zrobiło swoje, w wielu różnych miejscach zaczyna pokazywać się inflacja” – powiedział.

Ceny bitcoinów gwałtownie rosły w grudniu, osiągając rekordową wartość 19,843 USD, w styczniu ceny uległy załamaniu a kilka tygodni później, 2 lutego, giełda rozpoczęła gwałtowny spadek.Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

  1. No cóz spadło sporo ale z drugiej strony mam na kalendarzu 14 luty 2018 i BTC odrabia sukcesynie straty obstawiam ze najpóźniej w maju odrobi poziom grudnia 2017 i pójdzie dalej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here