Naga MarketsSpadek ceny Bitcoina i kryptowalut może być sygnałem, że nadchodzi krach na giełdzie, tak twierdzi Peter Boockvar z Bleakley Financial Group. Uważa on także że na wielu aktywach obserwujemy bańki – to wynik działania banków centralnych.


W przypadku nasilających się spadków bitcoina inwestorzy powinni szczególnie zwrócić na to uwagę, bo może to oznaczać, że awersja do ryzyka wkracza na rynki. Boockvar twierdzi także, że banki centralne powoli będą porzucać politykę łatwych pieniędzy.

“To jest bańka wszystkiego – siedem lat zerowych stóp procentowych i ujemne stopy za granicą a także masowe drukowanie pieniędzy zrobiło swoje, w wielu różnych miejscach zaczyna pokazywać się inflacja” – powiedział.

Ceny bitcoinów gwałtownie rosły w grudniu, osiągając rekordową wartość 19,843 USD, w styczniu ceny uległy załamaniu a kilka tygodni później, 2 lutego, giełda rozpoczęła gwałtowny spadek.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułeToro poszerza ofertę handlu kryptowalutami
Następny artykułŚrodowy przegląd rynków – USDCAD odrzuca istotny opór
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

1 KOMENTARZ

  1. No cóz spadło sporo ale z drugiej strony mam na kalendarzu 14 luty 2018 i BTC odrabia sukcesynie straty obstawiam ze najpóźniej w maju odrobi poziom grudnia 2017 i pójdzie dalej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here