Naga MarketsBitcoin po realizacji spadków powinien rosnąć. M. Bączkowski prognozuje 9700 dolarów
Maksymilian Bączkowski o prognozach dla Bitcoina

Bitcoin realizował w środę założenia spadków intraday do poziomów 9500 oraz 9350 dolarów prognozowane przez Maksymiliana Bączkowskiego, w związku z popołudniowym załamaniem rynku po godzinie 17:15. Po wyłamaniu lokalnych stop lossów redaktor Comparic24.tv liczy na odbicie Bitcoina i powrót do długoterminowej trendencji wzrostowej, której docelowa baza wyznaczana jest obecnie w okolicach 10 tysięcy dolarów, czyli na wysokości maksimów z pierwszej połowy miesiąca.

  • Bitcoin w środę spadał do 9100 dolarów, wyraźnie realizując dwa docelowe poziomy spadków intraday
  • Maksymilian Bączkowski liczy na powrót do wzrostów i ruch w kierunku 9,7 tys. dolarów w czwartek

Bitcoin powraca do wzrostów, w czwartek jednak skromna aprecjacja?

Obecnie jestem zdania, że wzrosty są zasadne. Staramy się podchodzić strukturalnie do rynku, jednocześnie patrząc jednak, gdzie zachodzą jakie reakcje i co może to oznaczać (…). Uważam, że szczyszczenie rynku może spowodować w czwartek jeszcze jedno zejście i wygenerowanie podejścia w okolice 9700 dolarów, z dobrym R:R w okolicach 3,5:1 – komentuje M. Bączkowski.

Bitcoin w środę osuwał się o 600 dolarów w przeciągu zaledwie 1 minuty, po czym dynamicznie powracał do wcześniejszych poziomów. Pozwoliło to na realizację wyznaczanych celów spadkowych intraday.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAukcja 5G unieważniona przez UKE, WIG20 traci
Następny artykułDonald Trump obwinia Xi Jinpinga o dezinformację. Chiny nie chcą reelekcji Trumpa?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here