Naga MarketsAnalityk z rynku kryptowalut PlanB mówi, że bitcoin może gwałtownie wzrosnąć do 864 000 USD w ciągu czterech lat.

  • Bitcoin obecnie spadł do 10 000 USD.
  • PlanB podtrzymuje jednak swoje bycze prognozy. 
  • Uważa, że do 4 lat za 1 BTC będziemy płacili ponad 800 000 USD.

Bitcoin po kilkaset tys. USD

W wywiadzie dla podcastera Petera McCormacka, analityk PlanB powiedział, że plan minimum dot. BTC to 288 000 USD.

Średnia wartość to 288 000 USD. 100 000 USD też byłoby bardzo miłe. (…) nie patrzymy tylko na BTC. Patrzymy [przy analizach] na złoto, srebro, diamenty, nieruchomości i tak dalej. To wtedy 288 000 USD to jest średnia wartość [za 1 BTC] – powiedział.

Jak jednak dodał, kurs może wystrzelić nawet dużo mocniej – 3-, 4-krotnie.

Zauważyłem, że wiele osób nie dostrzegło znaczenia tego, co zrobiło MicroStrategy, ale ponieważ jest to spółka notowana na giełdzie, oznacza to, że ludzie mogą [uzyskać] ekspozycję na bitcoina w swoich funduszach emerytalnych. Mogą po prostu zadzwonić do swojego brokera i nie mogą powiedzieć „Cóż, dokup mi trochę bitcoinów do mojego funduszu emerytalnego”. Ale mogą powiedzieć: „Przynieś mi te i te i te firmy. Chcę je mieć w moim programie emerytalnym.” W ten sposób MicroStrategy można postrzegać jako ETF – tłumaczył.

Dodał, że pozostaje pewny swojego modelu S2F i podkreśla, że kryptowaluty zaczynają na poważnie wzbudzać zainteresowanie graczy z dużymi pieniędzmi.

– Widzimy teraz zainteresowanie klientów, ludzi, którzy chodzą do Fidelity i wszystkich dużych graczy i proszą o bitcoiny w swoich funduszach emerytalnych – powiedział.

Korekta na BTC

Jeśli chodzi o obecną korektę bitcoina, PlanB twierdzi, że spadek ma przestraszyć nowych inwestorów.

– Mały test bitcoina dot. słabych rąk. Jeśli nie możesz tego znieść, wynoś się teraz. Jeśli możesz, witaj w klubie! – spuentował.

Nie odpowiedział jednak jasno na pytanie, co wydarzy się z ceną w krótkim terminie.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here