Naga MarketsBitcoin po 80-90 tys. USD do końca roku - prognozuje CEO Pantera Capital. Ethereum może wyprzedzić BTC po aktualizacjiW obliczu zbliżającego się hard forka Ethereum London, CEO Pantera Capital, Dan Morehead przewiduje, że nadchodząca aktualizacja prawdopodobnie pomoże ethereum (ETH) wyprzedzić bitcoina (BTC) jako największa kryptowaluta.

Ethereum zyska na nowej aktualizacji  

Jako nowsza kryptowaluta, ethereum ma większy potencjał niż bitcoin, powiedział Morehead na forum Reuters Global Markets. Jeden z pięciu w aktualizacji Ethereum London, to EIP-1559, która przewiduje aktualizację istniejącej struktury opłat, wprowadzającą minimalną opłatę za wysyłanie transakcji i jednocześnie odchodzi od systemu licytacji, który pozwala górnikom na priorytetyzację najwyższych ofert.Zaprojektowana aktualizacja ma programowo dostosowywać opłaty dla użytkowników, aby płacili najniższą stawkę za każdy blok. Dzięki niej ethereum może stać się deflacyjnym składnikiem aktywów

— Zobaczysz jak ludzie, którzy chcą przechowywać wartość przechodzą również do ethereum, a nie tylko do bitcoina – prognozuje Morehead dodając, że przejście kryptowaluty na ethereum 2.0 znacznie zmniejszy poziomy zużycia energii przez ETH w porównaniu z BTC.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Powiedział, że szeroka implementacja ethereum w zdecentralizowanych aplikacjach finansowych (DeFi) pomogłaby również ether urosnąć mocniej niż bitcoinowi.

Bitcoin między 80 000 a 90 000 USD?

Pomimo przewidywania lepszej przyszłości dla ETH, Morehead nadal optymistycznie patrzy na rozwój bitcoina w przyszłości. CEO Pantera Capital podobno przewidywał, że do końca 2021 r. bitcoin będzie handlowany między 80 000 a 90 000 USD, wzrastając powyżej 120 000 USD w ciągu roku.

Jak zauważył Morehead, gwałtowne adopcja BTC w głównym nurcie może jeszcze bardziej podnieść cenę kryptowaluty, nawet do 700 000 USD w następnej dekadzie.

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: płatność blik co to | notowania pgnig | comarch akcje | bitcoin aktualności | ccc kurs | purple trading | dax index |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here