Naga MarketsWspółzałożyciel Morgan Creek Digital Anthony Pompliano, mówi, że bitcoin wzrośnie powyżej 400 000 dolarów. Kapitalizacja rynkowa wyniesie zaś 8 bilionów dolarów.

  • Anthony Pompliano twierdzi, że za 1 BTC trzeba będzie za jakiś czas zapłacić aż 400 000 USD.
  • Kapitalizacja wyniesie zaś 8 bln USD. 

Bitcoin będzie rósł do ponad 400 000 USD

W czasie rozmowy z Peterem McCormack’iem, Pompliano wyjaśnia, dlaczego spodziewa się, że kryptowaluty przyćmią rynkową kapitalizację złota.

Te artykuły również Cię zainteresują
Oto, co wciąż powtarzam ludziom: podaj mi firmę, która była analogowa i została zdigitalizowana, a jej wersja cyfrowa jest mniej warta niż była wersja analogowa. To się nie zdarza. Dzieje się tak, ponieważ cyfryzacja ma wiele zalet. To technologia rozwijająca rynek – tłumaczył. – Są ludzie [którzy] dyskutowaliby na temat wielkości rynku złota, ale posłużmy się prostymi liczbami. Powiedzmy, że to 8 bilionów dolarów. To stawia bitcoina, w zależności od tego, ile zgubiono lub skradziono coinów, na poziomie 400 000 do 450 000 dolarów [za 1 BTC]. Czy myślisz, że bitcoin będzie odpowiednikiem rynku złota? Ja nie. To jest coś lepszego! – dodał.

Jest zdania, że BTC jest i będzie największą kryptowalutą świata.

Pewnego dnia powiemy:  bitcoin jest największą walutą na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej i nikt nie będzie go kontrolował – dodał.

Dwa lata w świecie kryptowalut

Jeśli chodzi o następne dwa lata, dyrektor wykonawczy Morgan Creek Digital trzyma się swojej prognozy mówiącej, że BTC wzrośnie do 100 000 dolarów do końca 2021 roku.

– Teraz widzimy świat, w którym złoto, bitcoin i nieruchomości będą sobie radzić naprawdę dobrze. Ponieważ po prostu nie można wydrukować biliona dolarów waluty i nie może nie mieć to wpływu na tę walutę. Dosłownie widzimy, jak dokładny teoretyczny wpływ luzowania ilościowego staje się rzeczywistością. Wydrukowali biliony. Dolar osłabł. Kiedy dolar słabnie, ceny aktywów eksplodują – dodał.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here