Naga MarketsCIO i współzałożyciel BlockTower Capital Ari Paul mówi, że wierzy, że bitcoin może potencjalnie zdrożeć do 400 000 USD.

  • Ari Paul twierdzi, że BTC może zdrożeć do 400 000 USD. Jego zdaniem hossa potrwa aż do końca 2022 r.
  • Podkreśla, że hitami inwestycyjnymi mogą okazać się altcoiny.

Bitcoin po 400 000 USD

W swoim nowym tweecie dyrektor firmy inwestycyjnej przekazał swoim 149000 obserwujących, że hossa na rynku kryptowalut może potrwać do końca 2022 r. Sam bitcoin może wzrosnąć między 153 a 915 proc. z obecnej ceny 39 400 USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Jeśli chodzi o czas, przypuszczam, że to kwestia 9-22 miesięcy. Ceny – przypuszczam, że BTC skończy hossę między 100 000 a 400 000 USD – stwierdził.

W wywiadzie dla Real Vision wyjaśnił zaś, że ​​chociaż od dłuższego czasu jest optymistą w kwestii bitcoina, wierzy, że altcoiny zaskoczą nas jeszcze swoimi wynikami.

Jeśli więc ta hossa będzie przypominać te, które miały miejsce przed nią, a myślę, że tak będzie, w ostatniej, trzeciej rundzie, ogólnie wszystkie coiny prawdopodobnie osiągną lepsze wyniki niż bitcoin. To się zdarzało za każdym razem w przeszłości. Zwykle zdarza się to na tradycyjnych rynkach (…). Powodem jest to, że rośnie tolerancja ryzyka wśród ludzi. Jest element chciwości (…) – wyjaśnił.

Po pierwsze: szukaj skrajnej chciwości

Jeśli chodzi o czas na szczyt hossy, twierdzi, że szuka oznak skrajnej chciwości.

– Będę obserwował: wzrosty napędzane przez handlowców detalicznych z dużą dźwignią finansową, całkowita dźwignia w ekosystemie na wygórowanych poziomach… – tłumaczył. – Czas na osiągnięcie szczytów na rynku jest wyjątkowo trudny. Mało kto jest w tym dobry. Myślę, że bardzo możliwe jest zidentyfikowanie „dziewiątej zmiany”, ogólnej ostatniej fazy. Wyzwanie polega na tym, że ta faza może trwać rok (chociaż jest to mało prawdopodobne), a BTC może w tym czasie wzrosnąć o 300 proc. – dodał.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw mercator | akcje pgnig | kurs cdprojekt | kryptowaluty bitcoin | akcje cdr |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here