Naga MarketsBitcoin (BTC) osiągający poziom 300 000 USD w ciągu zaledwie jednego roku to scenariusz, którego nie można wykluczyć, twierdzi popularny statystyk kryptowalut Willy Woo. W serii tweetów 1 grudnia Woo stwierdził, że „nigdy nie był tak optymistyczny”, jeśli chodzi o perspektywy Bitcoina na 2021 rok. Najpopularniejsza kryptowaluta odbija po wtorkowej przecenie ponownie wzrastając powyżej poziomu 19 000 USD.

  • Willy Woo spodziewa się sześciu cyfr w odniesieniu do ceny Bitcoina
  • Malejącą ilość BTC utrzymywanych na giełdach spot to znak, że nadciąga bycza akcja cenowa
  • Woo nie jest sam w swoich optymistycznych perspektywach dotyczących Bitcoina po 2020 rok

Bitoin po 300 000 USD w 2021 r. to niewykluczony scenariusz

Omawiając potencjalną trajektorię cen, Willy Woo potwierdził, że do grudnia przyszłego roku spodziewa się sześciu cyfr w odniesieniu do ceny Bitcoina.

Te artykuły również Cię zainteresują
Mój najlepszy model sugerujący 200 000  USD za BTC do końca 2021 r. wygląda konserwatywnie, 300 000  USD nie jest wykluczone – czytamy w jednym z postów.

Woo wykorzystał swoje techniczne wskaźniki Top Cap do przedstawienia prognozy. Pomimo tego, co jego witryna analityczna Woobull nazywana jest „eksperymentalną”, Top Cap w przeszłości dokładnie prognozował szczyty cenowe.

Prognozy BTC/USD z rozszerzeniem Top Cap (linia przerywana). Źródło: Willy Woo/Twitter

Kontynuując wywód stwierdził, że malejącą ilość BTC utrzymywanych na giełdach spot to znak, że bycza akcja cenowa będzie katalizowana w nadchodzących dwunastu miesiącach.

Nigdy nie byłem tak optymistyczny w 2021 roku. Ta faza ponownej akumulacji zbiega się z wyczerpywaniem się zapasów na rynku kasowym w przybliżeniu dwukrotnie dłuższym i głębszym niż w poprzednim cyklu – napisał.

Jak donosi Cointelegraph, Woo nie jest sam w swoich optymistycznych perspektywach dotyczących Bitcoina po 2020 roku.

Wysokie prognozy cenowe to niemal normalność w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, a szacunki analityka ilościowego PlanB na 100 000 USD z grudnia 2021 r. wyglądają teraz zdecydowanie skromnie.

Tymczasem w tym tygodniu gigantyczna prognoza cen 590 000 USD pojawiła się dzięki wskaźnikowi zrealizowany zysk/strata, który powrócił w okolice swoich historycznych maksimów.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Bitcoin oscyluje przy maksimach w połowie tygodnia

Notowania BTC/USD silnie spadły we wtorek po wcześniejszym osiągnięciu nowego historycznego maksimum na poziomie 19918 USD. W środę kurs nieznacznie wzrasta i konsoliduje w okolicach 19000 USD. Dalsza aprecjacja cen powinna pozwolić na przebicie psychologicznego oporu 20000 USD. Z drugiej strony główne wsparcie znajduje się w okolicach 16000 USD.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here