Naga MarketsJeden z niewielu analityków kryptowalut, którzy prawidłowo oszacowali spadki na bitcoinie w 2019 r., mówi, że wierzy, że BTC przygotowuje się teraz do ostatecznego wyjścia z długoterminowego trendu niedźwiedzi, który rozpoczął się około dwa i pół roku temu.

  • BTC osiągnie 150 000 USD na wykresie.
  • Hossa jest już blisko.

Bitcoin – co dalej z kursem?

W serii wykresów Dave the Wave pokazuje ruchy Bitcoina w symetrycznym trójkącie z końca 2017 roku.

Ponieważ Bitcoin nie przekroczył 10 300 USD na początku tego tygodnia, Dave spodziewa się, że BTC osiągnie we wrześniu poziom około 6500 USD, zanim ostatecznie zakończy trend niedźwiedzi.

Dave jest poważany, ponieważ był jednym z niewielu traderów, który napisał w czerwcu 2019 r., kiedy bitcoin kosztował 13 000 USD, że należy przygotować się na znaczną korektę ceny. Przewidywał, że BTC spadnie do niskiego poziomu 6000 USD do końca roku. W grudniu BTC osiągnęło poziom poziom około 6400 USD.

150 000 USD

Dave uważa teraz, że kryptowaluta zaliczy wkrótce wysoki skok kursu. Liczy, że szczyt osiągnie do 2023 r. Będzie on na poziomie 150 000 USD.

Analityk twierdzi, że bitcoin może skorzystać z bodźca fiskalnego i zwiększonego drukowania pieniędzy, ale uważa, że ​​prognozy, że nadchodzi hiperinflacja, są przesadzone. Zamiast tego oczekuje, że dolar pozostanie stosunkowo silny w porównaniu z innymi walutami, ponieważ nastąpi ogólna dewaluacja fiat.

– Wielu uważa, że ​​hiperinflacja oparta na nowoczesnej teorii monetarnej jest kluczem, który odblokowuje tajemnice wszechświata monetarnego. W rzeczywistości jest to ideologia dla leniwych umysłów – dodał.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here