Naga Markets

Ostatnie rajdy na rynkach kryptograficznych mają na celu złapanie byków w pułapkę, ostrzega swoich 665 000 obserwujących na Twitterze pseudonimowy analityk Capo. Popularny strateg wirtualnych walut, który przewidział tegoroczny upadek Bitcoina (BTC), stwierdził, że król kryptowalut jest prawdopodobnie na dobrej drodze do nowych minimów na rynku niedźwiedzia. Podobnie pesymistyczną prognozę wydał dla tokenów Cardano (ADA). Kurs BTC/USD spada drugą sesję z rzędu do poziomu 16 000 USD.

Bitcoin (BTC): Przed nami ostateczna kapitulacja rynku kryptowalut

Co widzę:

  • Źle wyglądają dane techniczne. Cena BTC poniżej czerwcowego minimum, liczne niedźwiedzie wskaźniki.
  • Te same pułapki na byki jak zawsze, ale wyglądają jeszcze słabiej niż historyczne. Mimo to ludzie się w nich zakochują.
  • Komentarze typu „Spóźnisz się na pociąg” (FOMO). Naprawdę?

– To nie koniec. Przed nami wysoce prawdopodobna ostateczna kapitulacja rynku kryptowalut – oświadczył Capo.

Patrząc na Bitcoina, Capo uważa, że ​​spadek do niższych poziomów nastąpi w najbliższym czasie.

Dzień dobry! BTC do 12 000-14 000 $ to kwestia czasu. Altcoiny stracą jeszcze więcej (średnio 40%-50% spadku) – dodał.

Strateg kryptograficzny udostępnił również poniższy wykres, który wspiera jego niedźwiedzią tezę, pokazując, że BTC przekształcił wsparcie na poziomie 17 600 USD w opór.

Ten wykres jest wart więcej niż tysiąc słów – wskazał.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

XTB
Źródło: Capo/Twitter

Opierając się na wykresie, Capo przewiduje, że Bitcoin zapoczątkuje gwałtowne odbicie po osiągnięciu jego celu kapitulacji między 12 000, a 14 000 USD. W chwili pisania tego tekstu Bitcoin zmienia właściciela w okolicach 16 000 USD, co oznacza spadek o 1,45% w ciągu dnia.

Jednocześnie koncentrując się na protokole inteligentnych kontraktów Cardano (ADA), Capo ustala cenę docelową w przedziale od 0,16 do 0,20 USD dla rywala Ethereum (ETH).

Źródło: Capo/Twitter

W chwili pisania tego tekstu ADA handluje po cenie 0,324 USD, co sugeruje ponad 50% potencjału spadkowego dla wirtualnych tokenów.

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułKurs AUD/USD niedowartościowany o 20%! UniCredit i ING prognozują zwyżkę
Następny artykułNajwiększa okazja na Wall Street od dekady. USA unikną recesji gospodarczej
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here