Naga MarketsDyrektor generalny firmy inwestycyjnej skoncentrowanej na kryptowalutach i funduszu hedgingowego Pantera Capital, Dan Morehead, mówi, że największa alokacja jego firmy dotyczy bitcoina, a następnie Ethereum. Wymienia też Polkadot, Filecoin, Augur i 0x jako inne altcoiny, którymi interesuje się Pantera Capital.

  • Szef Pantera Capital przyznał, w jakie projekty inwestuje firma.
  • Twierdzi, że za rok 1 BTC będzie kosztował 115 tys. USD.

Bitcoin zaczął hossę

Pantera zarządza dziś aktywami o wartości 600 milionów dolarów, a dyrektor generalny firmy mówi, że osobiście inwestuje w jej fundusze kapitałowe.

Te artykuły również Cię zainteresują
Morehead pozostaje optymistyczny w kwestii bitcoina, który, jak zauważa, rośnie średnio o nieco ponad 200 proc. rocznie, pomimo „maniakalnych”  zachowań byków i niedźwiedzi, które “trafiają na pierwsze strony gazet”.

W ciągu ostatnich dwóch [cykli dot.] halvingów pojawiły się bardzo wyraźne pozytywne impulsy. Zaczynają się one około roku przed halvingiem i trwają około 440 dni po halvingu. Zazwyczaj rynki nieco rosły do ​​halvingu, a następnie po halvingu, w ciągu następnych 440 dni, rosły już mocno – tłumaczy.

Bitcoin po 115 000 USD do roku

Morehead twierdzi, że kurs bitcoina osiągnie cenę 115 000 USD do sierpnia przyszłego roku. Chociaż ostrzega, że ​​nadal bierze pod uwagę to, że BTC nie przekroczy tej wartości tak szybko.

Jego bardziej pesymistyczny scenariusz mówi, że BTC przełamie barierę 100 000 dolarów w ciągu dwóch lat. Mimo to ostrzega inwestorów, aby wkładali w BTC tylko tyle kapitału, ile mogą sobie pozwolić stracić, a następnie „trzymali pozycję przez 10-15 lat”.

Morehead twierdzi, że rynek kryptowalut czerpie już dziś znaczne korzyści ze znacznych zmian w ofertach powierniczych, które oferują inwestorom instytucjonalnym więcej sposobów bezpiecznego przechowywania kryptoaktywów.

Jeśli jesteś powiernikiem i zarządzasz czyimiś pieniędzmi, zarządzasz na przykład funduszem kapitałowym – na początku inwestowanie w kryptowaluty było dość trudne… W ciągu ostatniego roku lub dwóch zmieniło się to dramatycznie. Mamy Fidelity, nowojorską giełdę, Coinbase Custody, BitGo, więc masz te bardzo renomowane firmy, które mają teraz  sześcio-, siedmioletnie, ośmioletnie doświadczenie (…). Dla mnie to ogromna zmiana – mówi.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Oni juz tyle razy przewidywali te ceny ok 100k, ze ciezko mi uwierzyc w kolejna przepowiednie. Przeciez w grudniu tego roku juz mialo byc 20k. Jest tez ten znany wykres zrobiony chyba 5 lat temu wg. ktorego BTC ma dojsc w grudniu 2021 do 200k. Jakos tego nie widze, tym bardziej przy informacjach o USDT i sledztwem FBI z tym zwiazanym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here