Naga MarketsBitcoin po 100 000 USD w grudniu 2021 r. - prognozuje PlanBInwestor i twórca popularnego modelu wyceny giełdowej BTC PlanB twierdzi, że “wyjątkowy niedobór” bitcoina sprawi, że kryptowaluta mocno zdrożeje w 2021 roku.

  • PlanB udzielił wywiadu, w którym odważył się prognozować to, co stanie się z ceną BTC w 2021 r.
  • Jego zdaniem w roku 2021 r. BTC zdrożeje do 100 000 USD, co będzie efektem halvingu.
  • Jest też zdania, że BTC zostanie uregulowany, ale ma nadzieję, że stanie się to w dość mądry sposób.

PlanB o cenie BTC

W nowym wywiadzie dla SALT Talks PlanB stwierdził, że cena bitcoina może wzrosnąć do 300 000 USD i to już przed końcem 2021 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jeśli spojrzeć na trajektorię tego, co mieliśmy [przez] ostatnie 10 lat (…), spodziewam się, że bitcoin zaliczy kolejny skok kursu o 10 lub 20x. Tak więc przed Bożym Narodzeniem w przyszłym roku wystrzeli [do poziomów] od 100 000 do 300 000 USD. A to brzmi naprawdę byczo. Dla niektórych brzmi to może śmiesznie, ale robiliśmy to już trzy razy. Kilka wielkich krachów, a potem ogromna hossa, który, jak sądzę, wydarzy się w przyszłym roku – prognozuje.

Jego zdaniem powyższe będzie realne dzięki procesowi halving, który cyklicznie zmniejsza podaż nowowykopanych coinów.

I oczywiście ma to jakiś wpływ na cenę, ale też zasadniczo (…) rzadkie aktywa są warte więcej. Bitcoin to pierwszy absolutnie rzadki zasób. Nie możesz zmienić jego podaży i to nawet wtedy, gdy cena rośnie. Nie możesz zwiększyć podaży, ponieważ jest to matematycznie zapisane w protokole. I to jest bardzo wyjątkowe – dodał.

Bitcoin: Zaszkodzić mogą nam tylko rządy

Chociaż uważa on, że ​​bitcoin jest gotowy na bańkę w przyszłym roku, podobnie jak w przypadku każdej wielkiej innowacji technologicznej w historii, twierdzi, że BTC jest podatne na ingerencje rządów.

Największym ryzykiem, jakie ludzie widzą, jest [rządowy] zakaz lub rozporządzenie… Rządy otwarcie sprzeciwiały się już bitcoinowi, ale także jego poprzednikom. Bitcoin nie był pierwszą cyfrową walutą. To był czwarty lub piąty, nawet szósty [taki projekt]. Wszystkie inne zostały zamknięte przez rządy, ponieważ nie były to systemy peer-to-peer lub też ich twórcy nie byli anonimowi (…). I spójrzcie, co zrobili z librą Facebooka. Więc w pewnym sensie bitcoin został specjalnie zaprojektowany pod kątem tego ryzyka – dodał.

Uważa jednak, że tym razem politycy postąpią mądrzej.

Już w momencie wynalezienia samochodów obowiązywała zasada, że ​​jeśli masz samochód, to musisz zatrudnić osobę, która szłaby przed tym samochodem z czerwoną flagą, ponieważ w przeciwnym razie byłoby to zagrożenie dla pieszych i rowerzystów. Tak więc każda nowa technologia niesie ze sobą własny zestaw głupich regulacji, ale ostatecznie regulacje te są poprawiane stają się całkiem rozsądne – tłumaczył.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here