Naga MarketsCena bitcoina (BTC) wzrośnie do 100 000 USD w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, stwierdził Florian Grummes, dyrektor zarządzający firmy doradztwa inwestycyjnego Midas Touch Consulting. Jednocześnie ostrzegł, że ceny aktywów cyfrowych mogą ulec silnej przecenie w krótkim okresie sięgającej nawet 70%. Kurs BTC/USD nieznacznie wzrasta w piątek powyżej poziomu 47 000 USD.

  • Rajd bitcoina obserwowany w ostatnich tygodniach to dopiero początek, stwierdził Florian Grummes
  • Kryptowaluty mogą doświadczyć silnych korekt spadkowych w nadchodzących miesiącach przed osiągnięciem nowych rekordowych poziomów
  • Chociaż chińskie represje wpłynęły na działalność wydobywczą, sieć bitcoina pozostała odporna
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

BTC z celem na 100 tys. USD. Bitcoin może doświadczyć nawet 70% wyprzedaży

W rozmowie z Kitco News Grummes wyraził opinię, że rajd obserwowany w ostatnich tygodniach to dopiero początek, ale zalecił inwestorom ostrożnie podchodzić do wirtualnych aktywów. Zauważył, że kryptowaluty mogą doświadczyć silnych korekt spadkowych w nadchodzących miesiącach przed osiągnięciem nowych rekordowych poziomów. Dodatkowo Grummes podtrzymał cel 100 000 USD dla bitcoina.To, czego doświadczyliśmy w ciągu ostatnich pięciu tygodni, to ładne, silne odbicie, które jest [typowe] dla kryptowalut po silnej wyprzedaży. Kolejna przecena może sięgnąć nawet 25 000 USD. Jest to nadal możliwe, w przeciwnym razie bitcoin wróci do poziomu 60 000 USD. Myślę, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy prawdopodobnie osiągniemy poziom 100 000 dolarów – powiedział Grimes.

Według Grummesa, jeśli cena bitcoina będzie wynosić 100 000 USD, ceny aktywów wejdą w historyczny trend wzrostowy. W jego ocenie ​cyfrowe ​aktywa mogą potencjalnie wzrosnąć, gdy coraz więcej inwestorów zaczyna inwestować pieniądze, ale jednocześnie bitcoin może doświadczyć nawet 70% wyprzedaży.

Grummes dodał, że sektor kryptowalut staje się coraz bardziej dojrzały, po tym jak utrzymuje się atak regulacyjny z jurysdykcji takich jak Chiny. Chociaż represje wpłynęły na działalność wydobywczą, sieć bitcoina jego zdaniem pozostała odporna. Ponadto uważa, że BTC prawdopodobnie nadal będzie przewyższał wzrostami metale szlachetne do końca roku.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) oscyluje pod koniec tygodnia powyżej 47 000 USD

Notowania BTC/USD silnie spadły w czwartek, co doprowadziło do przebicia lokalnego poziomu wsparcia 47 555 USD. Pod koniec tygodnia kurs oscyluje nieco poniżej tego poziomu, jednak presja kupujących wydaje się nadal dominować. Dopóki cena utrzymuje się powyżej silnego poziomu wsparcia 42 000 USD trend wzrostowy powinien być kontynuowany. Z drugiej strony przebicie sierpniowego maksimum 50 562 USD otworzyłoby drogę w kierunku historycznego maksimum 64 893 USD.

invest
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pko kurs | allegro akcje | kurs korony czeskiej prognozy 2021 | lpp giełda | playway akcje prognozy | gpw kęty | forint kurs |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here