Naga MarketsBitcoin po 10 tys. dol. to mrzonka kryptowalutowych niedźwiedzi, uważa Benjamin CowenPopularny analityk kryptowalutowy Benjamin Cowen twierdzi, że potencjalny spadek bitcoina (BTC) do 10 tys. dol. to jedynie niedźwiedzia mrzonka, która nie ma szans na realizację. W najnowszej analizie wideo sugeruje, że BTC utworzył bycze bazy zdecydowanie wyżej – mogą nimi być psychologiczne poziomy 30 lub nawet 40 tys. dol.

Bitcoin nie powinien powrócić do tak niskich poziomów jak 10 tysięcy dolarów

Według Cowena, król kryptowalut oficjalnie wyłamał się z trendu spadkowego i „pokazuje oznaki życia”. Co więcej, niedźwiedzie liczące na ekstremalne pogrążenie cen w bliższej lub dalszej przyszłości powinny zweryfikować swoje podażowe poglądy.– Teraz, gdy wyłamaliśmy się z tego schematu, z tego trendu spadkowego, w którym byliśmy, bitcoin pokazuje oznaki życia.. Niedźwiedzie wieszczą spadki bitcoina do 10 tys. dol., nie sądzę jednak żebyśmy mogli wrócić tak niskokomentuje Cowen.

Jak dodaje, na rynku zawsze znajdzie się miejsce na spadek, jednak tak silna deprecjacja to jedynie mrzonka kryptowalutowych niedźwiedzi. Przykładów tych spadkowych prognoz nie trzeba szukać daleko. W minione wakacje na poziom 10 tys. dol. wskazywał między innymi Clem Chambers z ADVFN oraz Peter Schiff, inwestor na rynku złota.

Cowen jest zdania, że wspomniany poziom znajduje się znacznie poniżej długoterminowego logarytmicznego pasma regresji, które obserwuje, i które nigdy nie zostało naruszone. Z wyjątkiem bardzo krótkiego okresu podczas wyprzedaży wywołanej przez Covid-19 w marcu 2020 roku.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułKursy walut NBP. Dolar, euro i funt w górę, złoty traci we wtorek, 5 października 2021 r.
Następny artykułKurs EUR/USD ponownie poniżej 1,16. Frank przestanie być tylko bezpieczną przystanią?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here