Naga MarketsBitcoin po 1 mln USD do 10 lat? Analityk Alex Saunders uważa, że to realneAnalityk Alex Saunders twierdzi, że bitcoin zmierza na wykresie w kierunku 1 miliona USD ale osiągnięcie tak wysokiej ceny zajmie kryptowalucie kilka lat.

  • Saunders twierdzi, że 1 BTC będzie kiedyś kosztowało aż 1 mln USD.
  • Jego zdaniem to realne, ale tylko w skali 1 czy 2 dekad.

Bitcoin po 1 mln USD

Szczerze mówiąc, teraz myślę, że jeśli spojrzeć na kapitalizację rynkową [BTC] i patrzeć na biliony dolarów drukowanych w ciągu miesiąca w tych dniach, zdecydowanie sądzę, że w ciągu najbliższych pięciu lat osiągniemy cenę 100 000 USD – twierdzi analityk.

Co potem? Jego zdaniem wszystko zależy od reakcji rządów i banków centralnych.

Czy naprawdę [rządzący] będą ciężko pracować i próbować zniszczyć [BTC], czy też będą musieli zostawić to jako rodzaj neutralnego konkurenta, który uczyni ich bardziej odpowiedzialnymi fiskalnie i finansowo. W zależności od tego, jak to się potoczy, myślę, że w ciągu następnych 10 lub 20 lat możemy osiągnąć [na wykresie kursu BTC] 1 milion USD, po prostu dlatego, że [kryptowaluta] będzie rosnąć, konkurować ze złotem i walutami forex – dodał.

Saunders mówi, że nie postrzega jednak BTC jako narzędzia do szybkiego wzbogacenia się i zauważa, że ​​ludzie często inwestują w takie aktywa zbyt późno, czyli w czasie, gdy bańka na nich jest już dojrzała i bliska pęknięcia.

Altcoiny vs BTC

Jeśli chodzi o rynek altcoinów, Saunders przewiduje, że zdecydowana większość z tych aktywów zawiedzie inwestorów, ale widzi też parę ciekawych projektów.

– W pewnym sensie [przeciwnicy altcoinów mają rację], ponieważ bitcoin jest królem [krypto]walut, a wszystko inne w tym królestwie jest tylko rozpraszające. (…) [odrzucanie altcoinów] jest jednak trochę jak mówienie, kiedy wynaleziono internet, że będzie tylko jedna firma internetowa lub jedna akcja internetowa – tłumaczy.

Dodał, że“widzimy wiele firm, które wprowadzają zmiany w wielu branżach w tej dziedzinie, które już się rozwijają. Ernst & Young korzysta z Ethereum (ETH). (…) Największe firmy na świecie używają protokołów takich jak Ethereum, więc zyskują one na popularności.”

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here