Naga MarketsTomasz Rozmus
Tomasz Rozmus z Tokeneo zaprasza na najnowszy Crypto Flash

Tomasz Rozmus z Tokeneo zaprasza na wtorkową odsłonę programu Crypto Flash, czyli porannego podsumowania najważniejszych wydarzeń ze świata kryptowalut prowadzonego w Comparic24.tv. Bitcoin pokonuje granicę 8 tysięcy dolarów, Binance przywraca normalne warunki handlowe po kradzieży środków, a Novogratz wypowiada kolejne kontrowersyjne opinie o najstarszej z kryptowalut.


Bitcoin nie chce się zatrzymać i pokonuje barierę 8 tys. USD

W poniedziałek kurs BTC pokonywał poziom 8 tysięcy dolarów i we wtorek również utrzymywał się powyżej, testując najwyższe poziomy od lipca ubiegłego roku. Bitcoin oaz Bitcoin Cash w skali tygodnia zyskują już ponad 30%, a łączna kapitalizacja rynku kryptowalutowego podchodzi pod pułap 240 miliardów dolarów. W najnowszym odcinku Crypto Flash o najnowszych wzrostach, a oprócz tego o:

  • Korea Południowa łagodzi przepisy – kiedy Polska?
  • Po kradzieży Binance dzisiaj przywraca wplaty i wyplaty
  • Novogratz znow kontrowersyjnie o Bitcoinie – nie ucieszy Was to

CEO Binance Changpeng Zhao (CZ) ogłosił, że jego giełda kryptowalut planuje wznowić wpłaty i wypłaty we wtorek, 14 maja. “Nasz zespół robi postępy i pracuje przez weekend. W ciągu ostatnich kilku dni dokonaliśmy kilku istotnych zmian w naszym systemie, dodając wiele zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i / lub całkowicie je przeprojektowaliśmy. Szczegóły na temat niektórych zmian udostępnimy później.”

BTC nie zrewolucjonizuje świata płatności

Wypowiedź Michaela Novogratza, który do tej pory słynął raczej z odważnych prognoz wysokich kursów Bitcoina – w jednej z ostatnich stwierdzając, że kurs BTC wzrośnie do 20 tysięcy dolarów do 2021 roku – tym razem zaprezentował o wiele bardziej niedźwiedzi ton.

Jego zdaniem potencjał płatniczy BTC został wyczerpany i Bitcoin nie ma szans na zrewolucjonizowanie świata płatności, a tym bardziej całego świata finansów.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here