Naga MarketsBitcoin BTCDyrektor generalny platformy płatności cyfrowych Abra powiedział, że bitcoin może złamać 250 000 dolarów przed końcem roku. Jednak uważa również, że rynki kryptowalut mogą znaleźć się pod wpływem „zdrowej” silnej korekty. W nowym odcinku „Co zrobił bitcoin” Petera McCormacka, Bill Barhydt stwierdził, że szuka potencjalnego oporu na poziomie 60 000 USD, zanim nastąpi ogromna korekta. BTC silnie spada we wtorek taniejąc o około 5000 USD.

  • Jeśli spojrzeć na ostry rajd w górę od grudnia, w lutym cena może osiągnąć szczyt w okolicach 60 000 USD
  • Barhydt jest krótkoterminowo niedźwiedzi na bitcoinie, ale prognozuje, że BTC  ma ogromny potencjał do dalszego wzrostu
  • Jeśli kolejne firmy z S&P 500 zaczną kupować BTC, podobnie jak Tesla, to bardzo szybko cena wzrośnie do ćwierć miliona dolarów

Bitcoin będzie kosztować 100 000 USD w sierpniu tego roku

Nie mieliśmy 30% spadku, odkąd cena spadła poniżej 30 000 USD na początku roku, po wcześniejszym wzroście do 42 000 USD. Gdybym miał zgadywać, powiedziałbym, że jeśli spojrzeć na ostry rajd w górę od grudnia, w lutym możemy osiągnąć szczyt w okolicach 60 000 USD, a następnie cena spadnie 30%. To doprowadziłoby do kolejnej fali wzrostu z celem na 85 000 – 90 000 USD. To prawdopodobnie zdarzy się w okolicach sierpnia, jeśli spojrzeć na przepływy zapasów (S2F) – powiedział szef Abra.

Te artykuły również Cię zainteresują
Chociaż Barhydt jest krótkoterminowo niedźwiedzi na bitcoinie, prognozuje, że największy zasób kryptograficzny ma ogromny potencjał do dalszego wzrostu, a szczyt hossy może zależeć od tempa adopcji dużych korporacji.

Co ciekawe, gdy dotrzemy w okolice sierpnia, bitcoin powinien być już blisko 100 000 USD. Będzie to moment, gdzie dwa modele PlanB zaczynają się rozchodzić. Jeden model wskazuje na cenę 100 000 USD w ciągu najbliższych 24 miesięcy. Drugi wskazuje na następną falę, która zakłada wzrost aż do 250 000 USD – dodał.

Kiedy w grudniu zeszłego roku rozmawialiśmy z Anthonym Pompliano, zasadniczo powiedziałem, że myślę, iż cena bitcoina wyniesie 100 000 USD do końca 2021 roku. Jednak jeśli kolejne firmy z S&P 500 zaczną kupować BTC, podobnie jak Tesla, to bardzo szybko cena wzrośnie do ćwierć miliona dolarów – podsumował.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Kurs Bitcoina (BTC) spada ponad 7% w poniedziałek

Notowania BTC/USD wzrosły w niedzielę do poziomu 58 354 USD wyrysowując nowy historyczny szczyt. To wywołało realizację części zysków z pozycji długich, co wywołało falę wyprzedaży, a kurs spada w poniedziałek o ponad 7,5% docierając poniżej 53 000 USD. Dalsza korekta może doprowadzić do testu okrągłego poziomu 50 000 USD, a jej trwałe przebicie może wywołać spadek w okolice 42 000 USD.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here