Naga MarketsBitcoin osiągnie cenę 100 000 USD najpóźniej wiosną 2022 r. - twierdzi znany polski analitykNexusHash to anonimowy inwestor z rynku bitcoina, który udziela się na polskim forum.bitcoin.pl. Teraz na swoim blogu opisał to, co jego zdaniem wydarzy się w 2021 r.

  • Poznaliśmy właśnie prognozę kursu BTC autorstwa NexusHasha, polskiego anonimowego inwestora z rynku kryptowalut.
  • Jego zdaniem bitcoin osiągnie cenę 100 000 USD najpóźniej wiosną 2022 r. Teraz czeka nas sezon na altcoiny.

Bitcoin w cenie 100 000 USD

Wczoraj na stronie crypto-trader.pl NexusHash opublikował swoją nową analizę. Jego prognozy były dotąd trafne, więc warto się nią zainteresować.

Te artykuły również Cię zainteresują
Najpierw opisał on, co teraz dzieje się na rynku kryptowalut. Tu możemy ponoć spodziewać się hossy na altcoinach:

“Odnośnie pozostałych kryptowalut, jak to bywa po osiągnięciu nowego ATH bitcoina, nowy kapitał ucieka głównie w jego stronę więc zyskuje dominacje na rynku, ceny altów pozostają na tych samych poziomach lub idą nieznacznie do góry.”

Co jednak wydarzy się później? NexusHash nie ma dużych wątpliwości:

“Poziom 100 000 USD, o którym wspominam od kilku lat, jest coraz bardziej realny.”

Jego zdaniem hossa nie będzie jednak tak gwałtowna jak poprzednia i osiągnięcie 100 000 USD “zajmie nam jeszcze od 1 do 1,5 roku.”

“Tuż przed pułapem 30 000 USD spodziewam się głębszej, kilkumiesięcznej korekty, aż do poziomu 24 000 USD jako retestu rozszerzenia fibo 127 proc. lub nawet do poprzedniego ATH.

Kapitał powinien w tym czasie odejść ponownie w stronę najmocniejszych altcoinów. W tym roku dominuje segment DeFi i cross-chain i to w te projekty bym dalej celował (Bancor, Polkadot, Chainlink, The Graph).

Wszystko wskazuje na to, że kolejny rok także będzie wzrostowy, a szczyt kolejnej mini bańki osiągniemy wiosną 2022 r. Według różnych modeli ekonometrycznych bitcoin zostanie wyceniony wtedy na 110 – 240 000 USD”

– dodaje.

Cena bitcoina dzisiaj

W momencie pisania tych słów za 1 BTC należy zapłacić ok. 27 000 USD, czyli ok. 13 proc. więcej niż 7 dni temu.

Mocno drożeć zaczął też ether. Dziś za kryptowalutę Ethereum płaci się już 733 USD, co przekłada się na skok ceny o ponad 14 proc. w skali tygodnia.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here